Teknoloji

JBL Kulaklık Modelleri 2022 | En Popüler Olanlar

JBL kulaklık modellerinden birini arıyorsanız doğru adrestesiniz.

Teknolojik cihazların gelişiminde kulaklıklar da orantılı olarak gelişiyor. Kulaklık ve diğer ses cihazları dendiği zaman da akla ilk gelen markalardan birisi olan JBL’in kulaklıklarını ve popüler olan modellerini inceleyeceğiz.

JBL’de kablosuz kulaklıklar, kulak üstü bluetooth kulaklıklar, kulak içi kulaklıklar ve gürültü önleyici kulaklıklar gibi çeşit yelpazesi fazlasıyla geniş. Şimdi gelin en çok tercih edilen ve popüler olan JBL kulaklık modellerini hep birlikte inceleyelim.

Jbl kulakılıkJBL Wave 100

Tam kablosuz ve stereo (akustik sistem içinde ses dağılımı yapar.) ses çıkışını sağlar. 120 dakika şarj süresine sahip olup, 5 saat kullanıma sahip olduğunu söyleyelim. Kutusu ile birlikte 15 saatlik ek kullanımı var ve toplamda da 20 saatte yakın çalışma süresine sahip. Bluetooth ve mikrofon özelliğini de barındırması ile birlikte, düşük frekansta 20 Hz, yüksek frekansta 20 kHz’da çalışabilmekte. Renk seçimlerine gelirsek de krem ve siyah gibi seçenekler mevcut. 11 gram ağırlığında olup avuç içinde taşınabilir olması ile de dikkat çeken özelliklerinden biri olduğunu söylemekte fayda var. Cihazın tuşlu olup üç farklı boyda kulaklık ucunun olması kullanıcılar tarafından beğenilen seçenekler arasında.Jbl kulaklıkJBL Tune 130NC Kulaklık

True Wireless (Gerçek Kablosuz) modellerinden biri olan JBL Tune 130NC, Wave 100 gibi stereo ses çıkışına ve 10 dB hassasiyetine sahip gerçekçi bir ses deneyimini sizlere sunuyor. 40 saat kullanım süresine sahip olarak güzel bir performansa sahip olduğunu kanıtlamış oluyor. Yalnızca 10 dakikalık şarj etme ile 2 saatlik kullanım sunması da bir avantaj. Bunlarla yetinmeyip gürültü engelleme teknolojisini içinde barındıran ve aynı zamanda suya- tere karşı da fazlasıyla dayanıklı bir yapısı var. JBL’in ücretsiz olarak sunduğu “My JBL Headphones” uygulaması ile istediğiniz ayarları değiştirebilir ve kendi isteğinize özel bir müzik ayarı geliştirebilirsinizJbl kulaklık

JBL Tune 225TWS

JBL’in modelleri arasında en çok tercih edilenler arasında olan JBL Tune 225TWS, 20 Hz- 20kHz frekans aralığında çalışıyor. Şarj süresi 2 saat olup yaklaşık 25 saate kadar da çalma süresine sahiptir. Cihazın toplam ağırlığı ise 57 gram ağırlığındadır. Kolaylıkla bağlanması ve kulak içinde rahatsızlık vermeyen tasarımı sayesinde avantaj hanesine bir sayı daha eklemiş oluyor.

İlginizi Çekebilir: En Ucuz Laptop Soğutucu Tavsiyeleri | 6 Ürün

Jbl kulaklık

JBL Tune 600BTNC Kulaklık

Bluetooth özelliği olan JBL Tune 600BTNC, 22 saatlik bir kullanıma sahip. Ayarlanabilir kafa bandı ve beyaz, mavi, pembe, siyah gibi farklı renk çeşitlerini de kullanıcılarına sunuyor. Gürültü engelleme performansı ve kulaklığın yapısı döndürülebilir özelliğine sahip olduğu için ister katlayabilir, ister de boynunuzda rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Dokusunun yumuşak ve hafif olması sayesinde uzun süre taşıdığınız zamanlarda sizlere kesinlikle yük olmuyor. 

 

Jbl kulaklık

JBL Tune 510BT Multi Connect Kulaklık

En çok tercih edilen JBL kulaklık ürünlerinden biri olan JBL T 510BT, 40 saatlik maksimum bir müzik çalma süresine sahip. 160 gram ağırlığında olup, çoklu bağlantı özelliği sayesinde kullanıcılar için kolaylık sağlıyor. Çoklu bağlantı; birden çok cihazın aynı anda bağlanmasını sağlayan bir özellik. 5 dakikalık şarj etme ile 2 saatlik kullanım şansını da sizlere sunuyor. Frekans aralığı 20 Hz- 20kHz olan ve beyaz, mavi, pembe, siyah gibi renk skalasının geniş olduğunu da söylemeden geçmeyelim. 

Bugün sizlere Jbl kulaklık modellerini ve özelliklerini aktardık, bir sonraki yazıda görüşmek üzere.

İlginizi Çekebilir: Yeni İntel Arc Alchemist Serisi Oyuncu Ekran Kartı

Başa dön tuşu