Haberler

Honor of Kings Kapalı Beta Testi Türk Oyunculara Açıldı! 

TiMi, dünyanın en çok oynanan mobil MOBA oyunu olan Honor of Kings Kapalı Beta Testini Türkiye’deki Oyunculara Açtığını duyurdu.

Türkiye’de oyunu denemek isteyen oyuncular Google Play’in arama kısmına Honor of Kings yazarak oyunu indirip ve dünyanın en çok oynanan mobil MOBA oyunu olan Honor of Kings’i Türkçe yerelleştirilmiş bir içerik ile birlikte oynamaya başlayabilirler. Şuan için android kullanıcılarına açılmış olan oyun, iOS kullanıcıları için sonraki test aşamalarında indirilebilir olacak.

Honor of Kings Kapalı Beta Testi Türk oyunculara açıldı! 

Bu betada içerisinde oyuncular, temel oyun deneyimini ve dengeli bir oynanışın test edileceği oyunun erken bir versiyonunu deneyimlemiş olacaklar. Ayrıca sınırlı oyun modları arasında, tamamının kendine has tasarımı ve özellikleri olan 60 benzersiz kahraman arasından seçim yapma imkanına sahip olacak ve bu seçim sonucu oyuncular oyunu oynayabilecekler ve böylece oyunun efsanevi hikayesini keşfedebilecekler. Honor of Kings ekibi, test dönemi boyunca oyunculardan özellikle oyun deneyimi, yerelleştirme ve ağ bağlantısı gibi konularda mevcut içerikler ve sonraki geliştirmeler için geri bildirim yapmasını istiyor.

Honor of Kings Kapalı Beta Testi Türkiye'deki Oyunculara Açıldı!
Honor of Kings Kapalı Beta Testi Türkiye’deki Oyunculara Açıldı!

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Honor of Kings 2022’De Parlamaya Devam Ediyor

Peki Ya Honor of Kings Nedir?

Honor of Kings, bütün oyunculara oldukça eğlenceli, dopdolu içeriğe sahip ve kolay oynanabilen rekabetçi bir oyun deneyimini yaşatmak için tasarlanmış 5v5 mobil MOBA oyunudur. Honor of Kings’te herkes, hangi rolü seçtiğinden (Tank, Suikastçi, Büyücü, Savaşçı, Nişancı ya da Destek) bağımsız olarak savaş esnasında önemli bir rol üstlenebilme imkanına sahip olacak ve takımının başarısına yardım edebilecekler. Oyuncuların başarılarının oyun içi ne kadar harcama yaptıklarına  göre değil, yetenek ve taktiklerine göre belirlenen Honor of Kings’in mottosu “Ücretsiz oyna, adilce kazan”dır.

TiMi Studio Group tarafından geliştirilmiş olan Honor of Kings, ilk olarak 2015 yılında Çin’de piyasaya çıktıktan sonra büyük bir başarı yakalamış ve 2020 yılında 100 milyon Günlük Aktif Oyuncu sayısına ulaşmayı başarmıştır. Ateşli savaş alanı, renkli kahraman kadrosu ve Hans Zimmer, Howard Shore, Joe Hisaishi gibi dünyaca ünlü bestecilerin oyuncuları başarı için tetikleyen müzikleriyle Honor of Kings, dünyanın her yerindeki oyuncuları benzersiz ve etkileşimli dünyasına dahil ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu