Haberler

Hogwarts Legacy PS Özel İçeriği 1 Yıllık Olabilir!

Merakla beklenen oyunun gizemi kısa süreli olacağı benzer biçimde görünüyor, zira Hogwarts Legacy PlayStation özel içinde ne olduğu kısa vakit diğer platformlara geliyor olacak.

Merakla beklenen oyunun gizemi kısa süreli olacağı benzer biçimde görünüyor, zira Hogwarts Legacy PlayStation özel içinde ne olduğu kısa vakit diğer platformlara geliyor olacak.

Hogwarts Legacy PS Özel İçeriği 1 Yıllık Olabilir!

Geçtiğimiz günlerde düzenlenen State of Play etkinliğinde oyunculara gösterimi yapılan ve merakla beklenen yapım için ortaya bir iddia sürüldü. Hogwarts Legacy PlayStation hususi içeriği yani ancak PS kullanıcıların oynayabileceği özel içeriğin bir süre sonra diğer platformlara da geçiş yapılacağı sızdırıldı.

Hogwarts Legacy PlayStation Özel Dışında Diğer Platformlara da Geçebilir

Geçtiğimiz günlerde düzenlenmiş olan State of Play etkinliğinde büyük ses getirmeyi başaran oyunda yalnızca PlayStation 4 ve PlayStation 5 kullanıcıları hususi olacağı belirtilen bir görev gösterilmişti. İşte bu görev şu demek oluyor ki özel içerik ile alakalı bir iddia öne sürüldü ve bu iddia bazı PS konsol sahiplerinin canını fazlaca sıkacak şeklinde görünüyor. Sosyal medya üzerinde paylaşılan iddiaya bakılırsa, Hogwarts Legacy PlayStation özel içeriği bir yıllığına PlayStation’a hususi duracak ve ardından diğer platformlar için de geliyor olacak.

Hogwarts Legacy

Oyunun içerisinde ancak PlayStation sahiplerine hususi bir görev olduğu geçtiğimiz günlere oyunculara duyurulmuştu hatta State of Play etkinliğinde bu vazife için özel bir sunum yapılmış oldu. Aslında ortaya çıkan söylenti her ne kadar resmi bir açıklama olarak gelmese bile doğru olma olasılığı bir o denli yüksek.

Firma tarafından meydana getirilen açıklamada bu seçeneğin sadece PlayStation 4 ve PlayStation 5 için özel olacağı üstüne basılarak söylenmişti. Fakat işin öyle olmadığı ya da olmayacağı ortaya çıkmış. Bu iddiayı ortaya atan sosyal medya hesabı geçtiğimiz günlerde Assassin’s Creed Mirage için birtakım tweet paylaşmıştı ve oyunun tüm detaylarını ayrıntıları ile açıklamıştı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Game Pass Deathloop ve AC: Odyssey’i Ekliyor

İddiayı ortaya atan hesabın geçmişte yapmış olduğu başarı göstermiş sızıntılardan sonra bu sızıntı ile ilgili söylentinin de reel olma ihtimali devasa yükseklikte. Özel içeriğin oyun PlayStation için çıktıktan bir sene ondan sonra Xbox, PC ve Switch için çıkacağı belirtiliyor. Oyunun çıkış tarihi olarak 10 Şubat 2023 verilmişti, yani tahminler şayet doğruysa 2024 yılı Şubat ayında diğer platform sahipleri bu esrarengiz göreve erişim sağlayabilecekler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu