Haberler

Haziran 2022 İçin Ücretsiz PS Plus Oyunları Sızdırıldı

Haziran 2022 için Ücretsiz PS Plus Oyunları Sızdırıldı haberi bekleyenler için büyük bir haber olacak gibi gözüküyor. Elbette, 13 Haziran’da PS Plus Extra ve PS Plus Premium’un lansmanı olacak, ancak Essential katmanından ücretsiz aylar da bulunuyor. Buna ek olarak 2 Haziran’da bir State of Play gerçekleşeceği söylentiler arasında yer alıyor. Önümüzdeki birkaç gün içinde yeni bilgiler açıklanacak olsa da PS Plus Haziran 2022 ücretsiz oyunları çevrimiçi olarak sızdırıldığını gördük.

Pek çok taraftarın bildiği gibi, PS Plus ücretsiz oyun seçimi son birkaç aydır inanılmaz derecede sızdıran bir hesap ortaya çıktı. Oyunları 31 Mayıs’ta yayınlayacaklarını ve hayranların herhangi bir ultra popüler oyun veya çocuk oyunu almaması gerektiğini konusunda uyarıda bulundu.

Areajugones web sitesinin kaynaklarına göre, üç PS Plus ücretsiz oyunu God of War, Naruto to Boruto: Shinobi Striker ve Nickelodeon All-Star Brawl’ı olacak. Hayranlar kesin olarak 1 Haziran’da görecekler, çünkü Sony’nin o tarihte duyuracağı konusunda haberler vermişti. Ayrıca içeriden bilinen Nick Baker’ın da bunun yasal olduğunu duyduklarını yorumladığını söyleyebiliriz.

Haziran 2022 İçin Ücretsiz PS Plus Oyunları Sızdırıldı

Şimdi ise birçok kişi, özellikle PS5 PS Plus koleksiyonunun ve yakında çıkacak olan PS Plus Extra serisinin bir parçası olduğu için, God of War’ı neden PS Plus’a verdiğini merak edebilir. Aslında Sony tarafından oldukça akıllıca bir hareket olduğunu söyleyebiliriz. En popüler oyunlarından birini ücretsiz olarak sunmak, yeni gelenler veya oynamamış herkes için deneme fırsatını edebilir ve bu, daha fazla PS Plus Extra abonesinin platforma gelmesi anlamına geliyor.

Daha fazla içeriğe ulaşmak isterseniz buraya tıklamanız yeterli.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu