Haberler

Hardspace Shipbreaker Yakında Erken Erişimden Çıkıyor

Zero-G sandbox oyunu Hardspace Shipbreaker çok yakında erişimden çıkmaya hazırlanıyor.

Eşsiz grafiklere sahip FPS’nin, Steam Erken Erişim’de kullanıma sunulmasından iki yıl sonra, 24 Mayıs 2022’de tam resmi lansmanını yapacağı açıklandı.

Hardspace Shipbreaker 1.0 Güncellemesi ve Erken Erişim’den tam sürümü için tarih belirlendi. Tam sürüm 24 Mayıs 2022’de gelecek.

Hardspace Shipbreaker, size son teknoloji kurtarma teknolojisi verildiği ve değerli malzemeleri kurtarmak için uzay gemileri yapmakla görevlendirildiğiniz için FPS türünde benzersiz bir oyundur..

Hardspace Shipbreaker Yakında Erken Erişimden Çıkıyor

1.0 lansman güncellemesi, beraberinde bir dizi ekleme ve iyileştirme getiriyor:

Kampanya Yasası Üç – Kampanyanın son eylemi, hikayeyi heyecan katıyor.

Gemileri Kaydedin ve Yükleyin – Artık devam etmekte olan kurtarmayı kaydedebilirsiniz, bu nedenle oyundan çıkmanız gerekirse ilerlemenizi kaybetmeyeceksiniz.

İyileştirilmiş İlerleme, Ekonomi ve Yükseltmeler – Tüm bu iyileştirmeler, oyunun ilerlemesini daha tatmin edici olacak şekilde ayarlamaya yardımcı olacak.

İyileştirilmiş Performans ve Kararlılık – Oyunun daha sorunsuz çalışmasına izin veren bir dizi hata ve performans sorunu çözüldü.

Ek olarak, herkesin oyuna resmi olarak eşit şartlarda başlamasını sağlamak için ilerleme, lansman gününde sıfırlanacak.

 

Ekipten gelen açıklamada, “İnanılmaz derecede eğlenceli ve başarılı bir Erken Erişim çalışmasından yaklaşık iki yıl sonra, Hardspace: Shipbreaker‘ın Tam Sürüme ulaşması için inanılmaz derecede gururlu ve heyecanlıyız” ifadelerine yer verildi. Şirketten ise “Her zaman olduğu gibi, oyunu desteklemek ve onu şekillendirmeye ve geliştirmeye yardımcı olmak için Erken Erişim topluluğumuza büyük bir borcumuz var.” Açıklaması geldi.

Daha fazla içeriğe ulaşmak isterseniz buraya tıklamanız yeterli.

 

Başa dön tuşu