Haberler

Halo Infinite Forge Modu Sızıntılar ve Daha Fazlası

Popülerliğini koruyan Halo Infinite hakkında yeni detaylar gelmeye devam ediyor bu yazımızda ise Halo Infinite Forge Modu Sızıntılar ve Daha Fazlası ile sizlerleyiz. Halo Infinite’in Forge modu oyuncuların oyuna daha fazla oynanabilirlik katan kendi özel haritalarını özelleştirmelerini ve oluşturmalarını sağlayacak yeni bir mod olarak karşımıza çıkıyor. Çıkış tarihi ve özelleştirme seçenekleriyle ilgili ayrıntılar da dahil olmak üzere Halo Infinite Forge hakkında bilmeniz gereken her şey bu yazımızda sizlerle.

Halo Infinite Forge, piyasaya çıktığından beri merakla beklenen bir mod olarak forumlarda sıkça açılan konularda kendine yer buluyordu. Son Halo Infinite Forge sızıntılarından sonra, oyunun oyuncu tabanı sabırla yaklaşan mod hakkında daha fazla haber bekliyor. Bu sebeple, Forge hakkında daha fazla bilgi edinmek ve resmi lansmanından önce bir göz atmak istiyorsanız bu içerik sizin için.

Halo Infinite Forge Modu Sızıntılar ve Daha Fazlası

Halo Infinite Forge Modu Sızıntılar ve Daha Fazlası

Halo Infinite Forge Çıkış Tarihi

343 henüz resmi bir Halo Infinite Forge çıkış tarihi vermedi, fakat stüdyo Eylül ayında bir süre için Halo Infinite’in Forge açık beta sürümünü listeledi. Ancak, bir sorun çıkmazda Sezon 2’de biraz daha erken yayınlandığını görmemiz mümkün.

Halo Infinite’s Forge’ın “muhteşem olma potansiyeline” sahip olmasıyla, gecikmesi muhtemelen teknik zorluklardan ve moddaki büyük geliştirmelerden kaynaklanıyor olabilir.

Halo Infinite Forge Modu Sızıntılar ve Daha Fazlası

Halo Infinite Forge Oyun Sızıntısı

Halo Infinite’in yeni Forge modunun 30 saniyelik bir videosu çeşitli sosyal medya platformlarında dolaşıyor. Sızdırılan görüntüler, oyunculara sunulan özelleştirmeler hakkında erken bir fikir veriyor.

Halo Infinite Forge Ayrıntıları

343, Halo Infinite’in Forge modu hakkında henüz herhangi bir resmi ayrıntı yayınlamamış olsa da bu, birçok ayrıntının çevrimiçi görünmesini engelleyemedi. Ünlü bir Halo sızıntısı, modun oyuncuların nesne ölçeklemeyi ayarlamasına, kendi özel silahlarını yapmasına ve Spartan botları üretmesine olanak sağlamasına kadar her şeyi keşfetti.

Halo Infinite Forge Modu Sızıntılar ve Daha Fazlası

Daha fazla içeriğe ulaşmak isterseniz buraya tıklamanız yeterli.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu