Haberler

Halo Infinite Battle Royale Oyun Modu Detayları Sızıdırıldı

Halo Infinite Battle Royale Geçtiğimiz Cuma günü, Halo Infinite için geliştirilmekte olan devasa yeni bir battle royale oyun modunun ayrıntılarını veren bir rapor internete sızdırıldı. Battle Royale’ın boyut ve kapsam olarak Call of Duty: Warzone ile karşılaştırılabilir olduğu iddia ediliyor. O zamandan beri, Halo Infinite’in battle royale oyunuyla ilgili bilgilerin çevrimiçi olarak sızdırılmasıyla birlikte daha önemli kanıtlar ortaya çıktı.

Sızıntı, Halo Infinite veri madenciliği ile tanınan InfiniteLeaks ekibi tarafından Twitter’da paylaşıldı. Halo Infinite’in battle royale’i olması beklenen “Tatanka” oyun modu ile ilişkili olduğunu ortaya çıktı. Sızıntılar iki başlığa ayrılıyor, ilki Halo Infinite’in battle royale’i için belirli oyun modlarını ve ikincisi oyun modu için oyun içi seçenekleri barındırıyor.

Keşfedilen oyun modları aşağıdaki dört seçenek. Tatanka-Duos-UGC, Tatanka-Quads-UGC, Tatanka-DefaultBots-UGC ve Tatanka-Default-UGC var. UGC’nin Halo Infinite’de oyun modlarına göndermede kullanılmak için bir bayrak olduğunu sizler de görebilirisiniz.

Sızıntının ikinci bölümüne gelirsek, Tatanka oyun modu ayarlarının bir listesi yer alıyor. Seçenekler arasında, oyuncuların bir bırakma bölmesinde yeniden doğmasına izin verme, “Sınırlama Bölgesi”, alternatif bir ganimet eşyası tablosu, “Kanama”, yürütme zamanlamaları ve daha fazlası yer alır.

Sızıntılar, battle royale oyununun geliştirilmekte olduğuna ve birçok kişinin beklediğinden daha fazla ilerlediğine dair resmi bir onaya kesinlikle gerek duyuyor.

Halo Infinite ve battle royale hayranlarının daha ne kadar bekleyeceğiz resmi bir açıklamanın ne zaman geleceği henüz belli değil, rapora bakarsak yeni oyun modunun Halo Infinite’in üçüncü veya dördüncü sezonuyla başlayabileceği çıkarımında bulunabiliriz.

Halo Infinite Battle Royale Oyun Modu Detayları Sızıdırıldı

Halo Infinite Battle Royale Oyun Modu Detayları Sızıdırıldı
Halo Infinite Battle Royale

Halo Infinite Battle Royale Lobby’de Kaç Oyuncu Var?

Oldukça popüler olan InfiniteLeaks tarafından yapılan son sızıntılara göre, Battle Royale modunda 60 ve 100 oyunculu lobiler yer bulunacak.

Bu lobiler iki oyun moduna ayrılarak şu konfigürasyonlarda gelecek:

  • Battle Royale Takımları Oyun Modu:
    • 100 Oyunculu Lobi – Takımlar (4’lü 25 takım) – Ayakta kalan son takım kazanır
    • 60 Oyunculu Lobi – 3’lü Takımlar (3’er kişilik 30 takım) – Ayakta kalan son takım kazanır
  • Battle Royale Herkes İçin Ücretsiz Oyun Modu :
    • 100 Oyunculu FFA Lobisi – Ayakta kalan son oyuncu kazanır
    • 60 Oyunculu FFA Lobisi – Ayakta kalan son oyuncu kazanır

Bu sızıntılar doğru çıkarsa, Battle Royale modu, en başından itibaren iyi bir oyun çeşitliliği sunacağa benziyor.

Daha fazla içeriğe ulaşmak isterseniz buraya tıklamanız yeterli.

Başa dön tuşu