Haberler

Halo Infinite 9 Ağustos Güncelleme Yama Notları

Bu yazımızda sizlere Halo Infinite 9 Ağustos Güncelleme Yama Notları hakkında bildiğimiz her şeyi paylaşacağız. 9 Ağustos’ta yeni Halo Infinite güncellemesi geliyor, oyunun çok oyunculu oyununda yapılan değişiklikler daha fazla kişiselleştirme eklemeye ek olarak oyuna hayranların en sevdiği çiftler oynatma listelerini getirmeye hazırlanıyor.

Halo Infinite geliştiricileri 343, geçen hafta oyun için yeni bir güncellemenin 9 Ağustos’ta çıkacağını duyurdu. Halo Waypoint aracılığıyla yapılan duyuruda, hayranlara güncelleme yayınlandığında oyunda nelerin değiştiğini görmeyi bekleyebilecekleri konusunda bir özet vermeyi de ihmal etmedi. 343’e göre, Ağustos Drop Pod güncellemesi “her oyuncunun kişiselleştirme seçeneklerini genişletmeye, QoL iyileştirmelerini içermeye ve topluluk tarafından talep edilen daha da fazla özellik için zemin hazırlamaya ayarlandı.”

Halo Infinite 9 Ağustos Güncelleme Yama Notları

Halo Infinite 9 Ağustos Güncelleme Yama Notları

Vizörler ve kask ekleri için özelleştirme eklendi

Halo Infinite’in çok oyunculu oyununun piyasaya sürülmesinden bu yana karşılaştığı en büyük eleştirilerden biri, özelleştirme seçeneklerinin ve özgürlüğün olmamasıydı. 343, düşen her yeni güncellemede bu sorunu yavaş yavaş çözmeye çalışıyor. Forge oyun modunun yaklaşan sürümü de oyuncular için büyük özelleştirme seçenekleri sunuyor gibi görünüyor.

Halo Infinite 9 Ağustos Güncelleme Yama Notları

9 Ağustos güncellemesi, konu siperlik olduğunda oyunculara çok daha fazla kişiselleştirme özgürlüğü getirecek. Oyuncular yakında, kullandıkları zırh çekirdeğinden bağımsız olarak, açtıkları herhangi bir vizörü seçtikleri herhangi bir kaskla donatabilecekler. Buna ek olarak daha önce yapılamayan bir şey olan, herhangi bir Mark VII kaskında kullanılmak üzere belirli Mark VII kask ekleri mevcut olacak.

Halo Infinite 9 Ağustos Güncelleme Yama Notları

Çiftler dahil olmak üzere daha fazla dereceli oynatma listesi eklendi

Oyun cephesinde, Infinite Ağustos ayı boyunca çok oyunculu oyunlara bir dizi yeni dereceli oynatma listesi ekleyecek. Özellikle, Infinite bu güncellemenin yayınlanmasından iki hafta sonra gelmesi planlanan dereceli çiftleri alacak. Daha rahat çift maçları oynamak isteyenler için aynı zamanda sosyal bir Çiftler Takımı oynatma listesi de yayınlanacak.

Etkin zorlukları görüntülemeyi kolaylaştırmak için düzen değişiklikleri

Halo Infinite 9 Ağustos Güncelleme Yama Notları

343 ayrıca, oyuncuların oyunlar sırasında ne tür aktif zorluklarla karşılaştıklarını hızlı bir şekilde kontrol edebilmeleri için duraklatma menüsünün görünümünü de değiştirecek.

Daha fazla içeriğe ulaşmak isterseniz buraya tıklamanız yeterli.

Başa dön tuşu