Haberler

Halo Infinite 2.Sezon Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Halo Infinite, kendini kabul ettirmiş ve oldukça olumlu eleştiriler almış popüler bir oyun. Battlefield 2042 ve Call of Duty: Vanguard gibi diğer devleriyle birlikte piyasada büyük bir ses getirdi.

Oyunun iddialı açık dünya kampanyası ve oyunun ücretsiz çok oyunculu olması ile övünmek konusunda bizlere göre haklı.

Halo Infinite 2. Sezon: Çıkış Tarihi ve Teması

Halo Infinite’in çok oyunculu oyununun 2. Sezonunun “Lone Wolves” adıyla 3 Mayıs’ta başlayacağı kesinleşti. Sezon, çeşitli biçimlerde gelecek ve çeşitli araçlara sahip olacak bir dizi yeni içeriği getirecek; bunların hepsi çok oyunculu oyunun sunduğu oyun deneyimini çeşitlendirmeyi amaçlıyor.

Halo Infinite’in 1. Sezonu “Heroes of Reach” olarak isimlendirildiğini hatırlıyorsunuzdur. Dahil edilen içeriğin birçoğu ikonik Halo Reach ile ilgiliydi veya ona göndermeler bulunuyordu. Bu şekilde, 2. Sezon’un içeriğinin ve ödüllerinin çoğunun, belirgin bir şekilde öne çıkacak yeni Lone Wolf karakterleriyle ilgili olacağı düşünülüyor.

Halo Infinite 2. Sezon: Yeni Haritalar

Halo 2. Sezonuna toplamda iki yeni haritanın geleceği onaylandı. Sezon 2 ile birlikte “Catalyst” adlı yeni bir haritanın piyasaya sürülmesi ve oyun içindeki Arena tabanlı haritaların listesini desteklemesi hedefleniyor. İkinci harita “Breaker” ve Büyük Takım Savaşları listesine eklenecek.

Halo Infinite 2.Sezon Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey

Halo Infinite 2. Sezon: Yeni Oyun Modları

Birçok yeni oyun modu, Sezon 2 ile Halo içerik dünyasını artırmaya da yardımcı olacak. Daha önce tanıtılan fakat sınırlı süreli mod Attrition, daha önce temel olan klasik King of the Hill modunun yanı sıra hoş bir geri dönüş yapacak. Kalıcı ölüm Son Spartan Daimi modunun yanı sıra Land Grab adlı gizemli yeni bir mod da tanıtılması planlanıyor.

Halo Infinite 2. Sezon: Yeni Savaş Bileti İçeriği

Her zaman olduğu gibi herhangi bir oyun içi Sezonun birincil hedefi, Sezon 2’nin farklı olmadığı yeni Battle Pass’ın tanıtımıdır. 1. Sezonun Savaş Bileti gibi, 2. Sezon Biletinin süresi dolmayacak, kısacası partiye geç kalan oyuncular, sona erme korkusu olmadan Bileti satın alma ve ödüllerinin kilidini açma şansına sahip olmaya devam edecek.

2.Sezon için Battle Pass’ın tam içeriği şu anda bilinmiyor fakat büyük olasılıkla “Yalnız Kurt” Spartan temasıyla ilgili zırh özelleştirme öğeleri ve silah/araç görünümleriyle bir içeriğe sahip olacak.

Halo Infinite 2.Sezon Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey

Bununla birlikte, Battle Pass’ın yeni ve önemli bir unsuru hayranlar için kesinleşti. 2. Sezon Savaş Bileti, oyunculara Savaş Bileti ilerlemesinin bir parçası olarak oyun içi krediler kazanma yeteneği verecek ve bu sayede bir sonraki Savaş Biletini çok daha kolay satın almalarına ve hatta sadece oyun içi mağazadan ek bir kozmetik kilidini açmalarına imkan tanıyacak.

Halo Infinite Sistem Gereksinimleri 

  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir.
  • İşletim Sistemi: Windows 10 RS5 x64.
  • İşlemci: AMD Ryzen 5 1600 or Intel i5-4440.
  • Bellek: 8 GB RAM.
  • Ekran Kartı: AMD RX 570 or Nvidia GTX 1050 Ti.
  • DirectX: Sürüm 12.
  • Depolama: 50 GB kullanılabilir alan.

Dilerseniz oyunu buraya tıklayarak Steam Kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Daha fazla içeriğe ulaşmak isterseniz buraya tıklamanız yeterli.

Başa dön tuşu