Haberler

Half-Life Alyx “Levitation” Duyuruldu

Half-Life Alyx Levitation ile yeni bir hikayeye başlamaya hazır mısınız?

Hayranları Half-Life 2’nin devamını ve hatta Half-Life 3’ü bekliyorken Valve, “Levitation” adındaki yeni bir mod ile farklı bir sürpriz yapmayı seçti. VR (Visual Reality-Sanal Gerçeklik) oyunu olarak geçen Half-Life Alyx Levitation, eleştiri aldığı kadar övgü almaktan da geri durmadı. Çünkü oyuncu kitlesi daha çok yeni serinin gelebileceğini düşünüyordu. Fakat VR severler için gayet sevindirici bir gelişme.

Half-Life, sadece oyun olmakla kalmayıp Fps modunu oyunculara sevdirmeyi ve ilginç hikayesiyle akıllarda kalmayı daima başaran, oyun dünyasına farklı bir soluk getirmiş ve aynı zamanda en fazla satış yapan oyunlar arasında da yerini almıştır. 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Ubisoft 4 Yeni Oyun Üzerinde Çalışıyor İddiası

Half-Life Alyx modu “Levitation” isimli bir fragman ile yayınlandı. Yeni bir hikaye yaratmak hedeflenmiş ve bu mod 2022 sonuna doğru da çıkış yapacak. Fragmanı izlemek için:  

 Fragmanda da görüldüğü gibi yoğun bir aksiyonun geçeceği kuşkusuz bir gerçek ve bu denli köklü geçmişe sahip bir oyunun son teknoloji cihazlarla tekrar desteklenmesi işe ayrı bir güzellik katıyor. Half-Life Alyx’e sahip olan tüm oyunculara ücretsiz olarak sunulmak ile birlikte yaklaşık 4-5 saatlik bir içerik sunacaktır.

 

En güncel inceleme için: Gran Turismo 7 Ne Kadar? Nasıl Oynanır?

Başa dön tuşu