Hakkımızda

Yeni kurulmuş bir firma olarak öncelikli hedefimiz çok büyük kapsamlı bir oyuncu topluluğunun merkezi olmaktır. Destek topluluğu olarak nitelendirdiğimiz platformumuzda tek gayemiz oyuncuların birbiri ile yardımlaştığı, birbirlerinden destek gördüğü ve sırt sırta dayayarak uygulama oluşturup, platformumuz sayesinde uygulamayı ileriye taşımalarıdır. Böylece hem geleceğe dönük planlar kapsamında oyuncularımızın birlik olmasını sağlamayı planlamaktayız.

Platformumuzda oyun ve uygulama alanlarının yanı sıra oyuncuların kendini sosyalleştirebildiği etkinlikler de bulunacaktır. Böylece oyuncular birbiri ile daha iyi kaynaşarak huzurlu bir ortam elde edebilecekler. Platformumuz tamamen destekleyici niteliktedir. Örneğin uygulama ve etkinliklerden elde edilecek olan gelir ile yıllık vergileri ödemek yerine bütçe analizi yaparak köy okulu yapmaktadır.
Amacımız herkese faydalı olabilmektir. Köy okulu da şehir merkezine uzak çocukların gereksinim duyduğu en önemli yapıdır. Oyuncularımızın desteği ile bu hayalleri gerçekleştirmenin peşindeyiz. Bir nevi köy okulunu en büyük destekçimiz olan oyuncularımız yapmış olacaktır. Asıl felsefemiz birbirini her daim destekleyen bir oyuncu topluluğu oluşturmaktır.

Alanında başarılı olmayı hedefleyen bir platform olarak hedef kitlemiz oyuncu toplulukları ve oyun severlerdir. Bu sayede el ele vererek dostluk ve beraberliği temsil edeceğiz. Topluluğumuza katılmak, hem kendiniz için hem de desteğe uzanan eller için bir şeyler katmak istiyorsanız siz de platformumuza dahil olabilirsiniz. Oyuncu topluluğumuzda siz de geleceğe dönük hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Başa dön tuşu