Haberler

GTA 6’da Bazı Detaylar Sızdırıldı!

Bir Grand Theft Auto serisi sızıntısı, yaklaşmakta olan Grand Theft Auto 6'nın harita boyutu hakkındaki ilginç bilgiler ortaya çıkarttı.

GTA 6’da Bazı Detaylar Sızdırıldı

GTA 6’da Bazı Detaylar Sızdırıldı! Gün geçmiyor ki GTA 6 için bir haber daha yapılmasın. Bir Grand Theft Auto serisi sızıntısı, yaklaşmakta olan Grand Theft Auto 6’nın harita boyutu hakkındaki ilginç bilgiler ortaya çıkarttı.
Rockstar Games nihayet bu yılın başlarında GTA 6‘yı duyurdu ve fanatiklerine merakla beklenen oyunun geliştirilmekte ve yolda olduğunu doğruladı. Grand Theft Auto 6 kitlelere duyurulduğundan, hayranlar proje hakkında daha fazla malumat edinmek için bekliyordu ancak resmi teferruat henüz oldukca sınırı olan. Haber bununla sınırlı olmayıp oyunun ana karakteri gibi birkaç bilgiler de sızdırıldı.

Grand Theft Auto serisinin ünlü sızıntı kaynaklarından olan Matheusvictorbr isminde kişi, geçtiğimiz günlerde GTA 6 harita boyutu hakkında birtakım enteresan iddialarda bulundu. Verdikleri bilgilere bakılırsa GTA 6 haritası, Karayip Adaları’nı içerek ancak bu adalara gidilemeyecek ve oyunun harita boyutu, Red Dead Redemption 2 haritası kadar “büyük” olacak.

GTA 6'da Bazı Detaylar Sızdırıldı

GTA 6 Haritası Vice City Olacak

Bahsedilen Karayip Adaları, oyuncuların kampanyanın bir noktasında ziyaret ettikleri ancak kısmı bitirdikten sonra geri dönemedikleri tropik Guarma adasını içeren Red Dead Redemption 2’ye benzer olacak. Red Dead Redemption 2’nin haritası kocaman, bu yüzden Grand Theft Auto 6 harita boyutunun oyuncular için yeterli olması muhtemel.

Tabii tamamı, GTA 6 harita boyutuyla alakalı sızdırılan bilgilerin doğru bulunduğunu varsaydı. Planların şimdi ve oyunun lansman arasında değişmesi, oyuncuların daha küçük veya daha büyük bir harita ile neticelenmesi her vakit olası. Aslında, yakın tarihindeki bir rapor, Rockstar’ın Grand Theft Auto 6 harita boyutuyla alakalı planlarını çoktan değiştirdiğini öne sürdü.

GTA 6'da Bazı Detaylar Sızdırıldı

Hikaye Miami’de Geçebilir

Görünüşe göre, Rockstar Games başlarda GTA 6 haritasının Kuzey ve Güney Amerika’nın büyük bölümlerini kapsamasını planlamıştı ancak bundan vazgeçildi ve geliştirici oyunun ortamı olarak kurgusal bir Miami’ye taşıdı. Yani Grand Theft Auto 6’nın yıllardır söylendiği benzer biçimde Vice City’de geçmesi fazlaca olası. Sizce daha başka GTA 6’da Bazı Detaylar Sızdırıldı haberlerini görmeye devam eder miyiz? Fikirlerinizi yorumlarda belirtebilirsiniz.

İlginiz Çekebilir:  Steam Haftanın En Çok Satanlar Listesini Açıkladı!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu