Haberler

Gotham Knights PS4 ve Xbox One Versiyonları İptal Edildi

Gotham Knights PS4 ve Xbox One Versiyonları İptal Edildi Kararı “oyunculara mümkün olan en iyi oyun deneyimini sağlamak” için verildiği öğrenildi.

Gotham Knights artık PS4 ve Xbox One için çıkmayacak. Oyun 2020’de piyasaya sürüldüğünde, PS4 ve Xbox One sürümlerini içerecek şekilde hazırlanmıştı, fakat bunlar oyun yayınlanmadan önce iptal edildi.

Gotham Knights PS4 ve Xbox One Versiyonları İptal Edildi

Yayıncı Warner Bros. Interactive, bugün yeni bir oyun fragmanı hakkında yaptığı paylaşımında, oyunun son nesil sürümlerinin artık piyasaya çıkmadığına dair çok kısa bir not ekledi. “Oyunculara mümkün olan en iyi oyun deneyimini sağlayacağını” söylemek dışında belirli bir gerekçe verilmediği gözüküyor. Bu gecikmeden sonra oyun yalnızca PS5, Xbox Series X/S ve PC için (Steam ve Epic Games Store aracılığıyla) 25 Ekim’de gelmesi planlanıyor.

Gotham Knights PS4 ve Xbox One Versiyonları İptal Edildi

 

Gotham Knights Batman: Arkham Origins geliştiricisi WB Montreal’den geliyor ve oyuncuların Batman’in görünüşte öldürüldüğü bir Gotham versiyonunda Red Hood, Nightwing, Robin ve Batgirl rollerini kullanmalarına izin veriyor.

Arkham oyunlarından ayrı bir evrende geçecek ve ortak çalışma için özel olarak tasarlanmış bir savaş sistemine sahip olması muhtemel. Daha önce duyurulan 2 oyunculu oyunda tam 4 oyuncuya geçileceğine dair bazı söylentiler vardı ancak yeni fragmanda bu iddialar boşa çıkmışa benziyor.

Daha fazla içeriğe ulaşmak isterseniz buraya tıklamanız yeterli.

Başa dön tuşu