Listeler

Muhtemelen Görmediğiniz Yeni 10 Açık Dünya Oyunu

Muhteşem bir oyun yarışının içinde olduğumuz dönemde Açık Dünya Oyunlarının piyasaya sürülmesi de hız kesmeden devam ediyor.

Şimdi gelin bizleri hangi muhteşem açık dünya oyunları bekliyor bakalım.

10) NAZRALATH: THE FALLEN WORLD

Dark Souls ve Planescape: Torment oyunlarından ilham alan Nazralath, üçüncü şahıs, aksiyon-macera oyunudur. 

Fragmanı birkaç gün önce yayınlanmasıyla birlikte ne zaman geleceği soruları da sorulmaya başlandı. 

Çıkış tarihi de daha belli değil. Yalnızca PC’de piyasaya sürülecek. Mistik ve Orta Çağ atmosferli oyunları seviyorsanız, kaçırmayın.

9) CORSAIRS LEGACY

Korsancılık, açık dünya, deniz savaşları ve yelkencilik… Hepsini Corsairs Legacy’de bulacaksınız. Birbirinden farklı adaları keşfedebilir, ganimetler toplayıp bir savaştan başka bir savaşa geçebilirsiniz. Bol macera ve entrika dolu Corsairs’in bu yıl bizlerle PC üzerinden buluşacağı düşünülüyor. 

8) ONE PIECE ODYSSEY

Anime severler için muhteşem bir haberimiz var! Oldukça popüler anime olan One Piece, artık oyun dünyasına katılmaya karar verdiğini yayınladığı fragmanıyla birlikte duyurdu. 

Yeni nesil tüm konsollar ve bilgisayarlarda oynanabilecek olan Odyssey, bu yılın en geç Ekim ayında piyasaya sürüleceği düşünülüyor.

7) EARTH FROM ANOTHER SUN

Bu yıl çıkacağı duyurulan aksiyon-macera, birinci şahıs oyundur. Yeni galaksiler keşfedin, kendi imparatorluğunuzu ve ticaret ağınızı kurun, diğer ordularla savaşın ve galaksilere hükmedin. Yeni nesil konsollar ve bilgisayarlarda çıkacak olup, enfes deneyimler yaşayın.

6) EVIL NEXT DOOR

Küçük bir Sovyet şehrinde mahsur kalıp hem öldürücü salgın hastalıkla mücadele edip hem savaşıp hem de hayatta kalabilir miydiniz? İşte bu tüm soruların cevabını oyun içerisinde alıyorsunuz. Birinci şahıs, çok oyunculu, 3D ve aksiyon-macera oyunu Evil Next Door… Yalnızca PC’de piyasaya sürülecek olup, çıkış tarihi de henüz bilinmiyor.

5) GANGSTAR NEW YORK

Kendi şehrinizin kendi kurallarını siz belirleyin. Bol bol yarışın, çatışmalara katılın, soygunlar düzenleyin. New York’un yakın-gelecek ve yeraltı dünyasını keşfedin. Çok oyunculu, açık dünya, yarış ve çevrim içi seçeneği sayesinde oyunu doruklarında yaşayın. Çıkış tarihi belli olmasa da PC’de oynanacağını biliyoruz.

4) HELL IS US

2023’de oyun dünyasına katılacak olan Hell Is Us, üçüncü şahıs oyunculu ve macera-aksiyon oyunudur. 

İç çatışmaların yaşandığı ve bu yüzden yıkılan bir ülkede, geçmişte yaşanan olayları öğrenip, gün yüzüne çıkmamış sırları keşfedin. Yolculuk boyunca gizemli yaratıklarla yüzleşip açık dünyayı keşfedin. Yeni nesil konsollar ve bilgisayarlarda bizlerle buluşacak.

3) EXEKILLER

Retro fütüristik oyunları seviyorsanız Exekiller biçilmiş kaftan. Aksiyon-macera, kıyamet sonrası ve keşif oyunudur. Distopyan dünyada kelle avcısı olarak hayatta kalmaya ve mücadele etmeye çalışın. Çıkış tarihi belli değil fakat sadece PC için çıkacağını biliyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Sadece Usta Oyuncuların Oynayabileceği En Zor Oyunlar | 10 Oyun

2) BREAKWATERS

Okyanus dünyasını maceralar ve hayatta kalma mücadeleleri ile birlikte keşfetmeye başlayın. Sadece PC’de piyasaya sürülen aksiyon oyunudur. İstediğiniz an yüzüp engin okyanuslara açılın, inşa edip geliştirmeler yapın. Arkadaşlarınız ile birlikte çevrim içi oynayarak, ev inşa edin veya devasa Titanları yenmeye çalışın.

1) BLACKTAIL

Geçen yıl çıkmış olan Blacktail, aksiyon, mitoloji ve okçuluk oyunudur. Ürkütücü bir atmosferi olmasının yanında kendine has bir estetiği olduğunu da bizlere çok iyi bir biçimde gösteriyor. Yeni nesil konsollar ve bilgisayarlarda oynanabilen oyun, keşifler, gizemli hikayeler ve bunun ardından gelen mücadeleleri içeriyor.

 İlginizi Çekebilir: Orijinalinden Daha İyi Olan Devam Oyunları 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu