Haberler

God of War Ragnarök’ten Yeni Video!

God of War Ragnarök için Svartalfheim bölümünün gösterildiği muhteşem gerçeklikteki manzaralara ev sahipliği yapan yeni bir oynanış videosu sunuldu.

God of War Ragnarök için Svartalfheim bölümünün gösterildiği muhteşem gerçeklikteki manzaralara ev sahipliği yapan yeni bir oynanış videosu sunuldu.

God of War Ragnarök’ten Yeni Video!

Game Informer son zamanlarda sık sık God of War Ragnarök oynanış videosu ile karşımıza çıktı ve her video bir öncekinden daha başarılı duruyor. Son olarak geçtiğimiz zamanda yayınladıkları yeni bir video ile Svartalfheim bölümünü tanıtmış oldular ve cüce mühendisliğinin oyunda nasıl ele alındığını görme şansına haiz olduk.

God of War Ragnarök

God of War Ragnarök Svartalfheim Kısmı Görüntüleri

Muhtemelen bulmacalarla dolu olan ve cüceler tarafınca yapıldığı belirtilen Svartalfheim bölümünün manzaralarının fazlaca iyi bulunduğunu söylemek gerekir. Aynı zamanda videoda da görebileceğiniz benzer biçimde bölümün Kratos’un silahları ile birtakım etkileşimleri de dahil edilmiş. Leviathan baltası ile bir gayzeri dondurduğu kısım video sonlarında yer alıyor.

Aynı zamanda Kaos Bıçakları ile takılan bir su değirmenini de açmış olduğu görülüyor. Anlaşılan o ki Svartalfheim’de her ikisini birden kullanarak etkileşime girmemiz gereken çok fazla alan bulunacak. God of War Ragnarök’ün ilk oyuna göre daha dolu bölümleri olacağı ve oyuncuya çok fazla seçenek sunacağı da videoda anlaşılıyor. Hali hazırda her insanın heyecanla beklediği yeni yapım, içerisinde daha nasıl sürprizler barındırıyor, hep birlikte şahit olacağız.

İlginizi Çekebilir: Victoria 3 Ekim’de Satışa Çıkıyor!

Çok da kalmadı! God of War Ragnarök 9 Kasım’da PlayStation 5 ve PlayStation 4 konsolları için piyasaya sunulacak. Popüler stüdyo SIE Santa Monica Studio’nun geliştirdiği oyunun PC’ye gelmesini bekleyen binlerce oyuncu da hazırda mevcut. Sony, son zamanlardaki hamlelerine göre, derhal olmasa da uzun vadede bu tarz bir hamle yapabilir gibi duruyor.

Başa dön tuşu