Haberler

Game Pass Deathloop ve AC: Odyssey’i Ekliyor

Microsoft Tokyo Game Show 2022 fuarında gerçekleştirilen hususi bir sunum ile Deathloop ve Assassin's Creed: Odyssey şeklinde yapımların Game Pass tarihlerini resmi olarak açıklandı.

Microsoft Tokyo Game Show 2022 fuarında gerçekleştirilen hususi bir sunum ile Deathloop ve Assassin’s Creed: Odyssey şeklinde yapımların Game Pass tarihlerini resmi olarak açıklandı.

Game Pass Deathloop ve AC: Odyssey’i Ekliyor

Tokyo Game Show 2022 fuarı başlangıcı verdi ve fuardan birtakım önemli duyurular da beraberinde geldi. Fuarın açılış döneminde Microsoft özel bir sunum yapmış oldu ve başta Uzak Doğu pazarına öncelik verip oyunlar haricinde bazı duyurulara imzasını attı.

Bu duyurular içinde bilhassa Game Pass’e eklenecek yeni oyunların öne çıkmayı başardığını söylesek yanlış olmaz. Yapılan açıklamaya bakılırsa Deathloop, Assassin’s Creed: Odyssey ve Ni No Kuni Wrath of the White Witch Remastered oyunlarını sistemine dahil edeceği duyuruldu.

Deathloop ve AC: Odyssey Tarihi Artık Belli

Öncelikle Ni No Kuni Wrath of the White Witch Remastered bugün itibari ile doğrudan olarak Game Pass sistemine eklendi. Assassin’s Creed Odyssey ise 15 Eylül tarihinde sisteme dahil edilecek. Çıktığı dönem zamana hususi olarak Playstation konsollarına gelen Deathloop ise 20 Eylül’de Game Pass ile beraber PS Plus Deluxe üyelerine sunulacak.

Deathloop

Xbox aktörleri en sonucunda Arkane Lyon’un DEATHLOOP’una 20 Eylül 2022’de erişebilecek. Üstelik Arkane Lyon; yeni bir tabanca, yeni ve güçlü bir beceri, yeni hasım türleri, esnetilmiş son ve çok daha fazlasını içeren GOLDENLOOP oyun güncellemesini de çıkarıyor!

Game Pass

İlginizi Çekebilir: Yakuza 8 Resmi Çıkış Tarihi Yayınlandı!

DEATHLOOP’un Xbox sürümü, oyunun çıkışından bu yana yayınlanan bütün güncellemeleri yer ediniyor. Tüm aktörleri resim modu, çeşitli erişilebilirlik seçenekleri, platformlar arası oyun eşleştirme ve daha pek çok oynanış kalitesini S için ön sipariş verebilir veya Xbox ile derhal ön yükleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu