Haberler

Fortnite Doctor Strange Güncellemesi

Fortnite için beklenen Doctor Strange Güncellemesi Geldi!

Bir çok oyuncu için sürpriz olan fortnite doctor strange güncellemesi ile son dönemlerin en popüler online oyunları arasında yer alan Fortnite 2017 yılında piyasaya sürüldü.

fortnite doctor strange

Fortnite Doctor Strange Güncellemesi ile Marvel kahramanı artık fortnite’da savaşacak!

 

Bir çok oyuncu için sürpriz olan fortnite doctor Strange güncellemesi ile son dönemlerin en popüler online oyunları arasında yer alan Fortnite 2017 yılında piyasaya sürüldü. Oyun dünyasına katılmasının üzerinden geçen yaklaşık yılın ardından milyonlarca kullanıcıya ulaşmayı başarmış durumda. Bilgisayar ya da mobil cihazlar üzerinden oynanabilen oyun bir keskin nişancı oyunu.

Takım halinde de oynanabilen oyun eğlence ve aksiyonu kullanıcılarına sunmakta. Kullanıcı kitlesini daha da genişletmek isteyen Fortnite yeni güncellemelerle aksiyonu ikiye katlıyor. Beklenen son güncellemelerinden bir tanesi de Marvel dünyasının sevilen karakterlerinden Doctor Strange. Henüz resmi olmayan son haberler Fortnite dünyasına yeni eklenecek karakterler arasında Doctor Strange’inde bulunduğunu hayranlarına bildiriyor. Gamer dünyasını ve Marvel hayranlarını sevindiren haberin ayrıntılarıysa yazımızın devamında sizlerle.

fortnite doctor strange

Marvel Evreni Fortnite’a Taşınıyor

Özellikle pandemi dönemi insanların oyun dünyasına bir adım daha yaklaşmasına sebep oldu. Bu dönem içerisinde yaptığı etkinlikler ve güncellemelerle en fazla ses getirmeyi başarmış oyunlar arasında Fortnite geliyor. Fortnite Travis Scott konseri bu bağlamda verilebilecek en güzel örneklerden bir tanesi.

Bu ve benzeri etkinliklerle kullanıcı kitlesinin heyecanını zirvede tutmayı amaçlayan Fortnite geliştiricilerin yeni hedefiyse Doctor Strange’i Fornite karakterlerinin arasına katmak. Oyun dünyasında adını duyurmuş ve verdiği bilgilerin doğruluyla geniş bir takipçi kitlesine ulaşmış olan ShiinaBR yeni sızıntı haberiyle Fortnite kullanıcılarına bu haberi verdi. Verilen haber henüz resmi olarak doğrulanmamış olsa da Fornite’da daha önce benzeri karakter eklemeleri olmuştu. Daha önce Uncharted filminin karakterlerinin oyun evrenine katılmış olması Doctor Strange’in de eklenme ihtimalini güçlendiriyor. Yeni karakterin Doctor Strange in the Multiverse of Madness filminden hemen önce oyuna eklenmesi bekleniyor.

Geçtiğimiz bir kaç gün öncesinde yayınlanan Fortnite Chapter 3 Season 2 videosunda Doctor strange’in savaş alanına girişini Yenilmezlerin son filmi olan Endgame’i izleyenler için farklı bir heyecan katacaktır.

 

Fortnite Sistem Gereksinimleri Nelerdir?

Doctor Strange karakterinin Fornite evrenine katılacak olması yeni kullanıcıların da oyuna karşı merakını arttırıyor. İşte gamer dünyasına yeni adım atacak kullanıcılar için Fornite sistem gereksinimleri…

  • İşlemci: Core i5-7300U 3.5 GHz, AMD Ryzen 3 3300U 
  • Ekran Kartı: Nvidia GTX 960, AMD R9 280 
  • Bellek: 8 GB RAM ya da üstü
  • Ekran Kartı Belleği: 2 GB VRAM
  • İşletim Sistemi: Windows 10 ya da 11, 64-bit
Başa dön tuşu