Haberler

Fortnite, Darth Vader’ın Gelişi İçin İlk Teaser’ı Paylaştı

Uzun bir süredir oyucular Fortnite, Darth Vader’ın Gelişi İçin İlk Teaser’ı Paylaştı haberini bekliyordu ve sonunda gerçekleşti. İkonik Star Wars karakteri olan Darth Vader’ın Fortnite’a katıldığı sızdırıldı, ancak ilk gerçek teaser sonunda resmi olarak paylaşıldı.

Özellikle de son dönemlerde Fortnite’a çok sayıda ikonik karakter geliyor, ancak son birkaç ay eğlence alanındaki en büyük iş birlikleri oyunu öne çıkarmayı başardı. Spider-Man, Doctor Strange, Moon Knight ve daha fazlasının Fortnite’a katıldığını gördük.

Fortnite, Darth Vader'ın Gelişi İçin İlk Teaser'ı Paylaştı

Fakat beklenen en büyük karakterlerden biri yine Star Wars evreninden oldu. Oyuncular, bir Darth Vader karakterinin sonunda Fortnite’a geleceğini düşünüyorlardı. Ve şimdi, Fortnite ikonik kötü adamın ilk resmi tanıtımını paylaştığı için sızıntılar doğrulamış oldu. Obi-Wan Kenobi’nin Fortnite Item Shop’a gelişinin yakın tarihli bir fragmanı bize Darth Vader için küçük bir teaser ile verildi.

Resmi Fortnite sosyal hesapları tarafından paylaşılan fragman, Obi-Wan Kenobi’nin Fortnite’ta geldiğini gösteriyor. Onun bir kitap okuduğunu, The Fortress’i araştırdığını ve IO Muhafızları üzerinde bir akıl hilesi kullandığını görebiliyoruz.

Fortnite, Darth Vader'ın Gelişi İçin İlk Teaser'ı Paylaştı

Ancak fragmanın en önemli kısmı bu değil. Obi-Wan Kenobi bazı IO monitörlerinin önünde dururken yavaşça dönüyor. Arkasına bakarken, bir ışın kılıcının kırmızı bir ışıkla yandığını duyuyorsunuz ve sonra kesiliyor.

Tabii ki, bu sadece kırmızı bir ışın kılıcı tutan herhangi bir rastgele karakter olma ihtimali de var. Ancak Obi-Wan Kenobi şovunun Kenobi’nin Revenge of the Sith olaylarından sonra saklanmasıyla ilgili olduğunu hesaba katarsak, bunun Vader olduğundan oldukça eminiz.

Fortnite, Darth Vader’ın Gelişi İçin İlk Teaser’ı Paylaştı

Daha fazla içeriğe ulaşmak isterseniz buraya tıklamanız yeterli.

Başa dön tuşu