Haberler

Fortnite Assassin’s Creed Crossover Tarihi Sızdırıldı

Assassin's Creed Valhalla kahramanlarından Eivor Varinsdottir'in çok yakında oyuna ekleneceği iddia edildi.

Fortnite Assassin’s Creed Crossover Tarihi Sızdırıldı başlıklı yazımızda sizlere sürekli kendini geliştiren Fortnite hakkında çıkan bir iddiaya açıklık getireceğiz. Battle Royale dünyasında dört yılı aşkın bir süredir varlığını sürdüren Fortnite hem PC hem de konsol oyuncuları için popülerliğiniz zaman zaman kaybetse de yapmış olduğu güncellemeler ile geri gelmeye çalışıyor.

Fortnite özellikle de son zamanlarda oyun içerisinde kullanıcıların beğenmediği hataları gidermeye özen gösteriyor ve oyun deneyimini güçlendiren birçok olumlu güncellemeyi de beraberinde getiriyor. Twitter kullanıcısı Shiina geçen ayın başlarında bir sızıntıyı bizimle paylaşmıştı, şimdi ise Assassin’s Creed Valhalla kahramanı Eivor Varinsdottir’in Fortnite‘a geçmesinin muhtemel olduğunu bildirdi.

Yeni geçişleri Fortnite’a getiren oyun, yakın zamanda ise Bölüm 2, Sezon 5 için “Gaming Legends” çeşidi altında yeni bir DLC karakter alt serisini oyuncuların beğenisine sunmuştu. God of War’s Kratos ve Street Fighter’s Chun-Li oldukça çok beğenilmişti. Şimdi, yakın tarihli bir sızıntıya bakarsak, Assassin’s Creed Valhalla’dan Eivor Varinsdottir‘in 8 Nisan’da bu efsaneler listesine girebileceği düşünülüyor.

Fortnite Assassin's Creed Crossover Tarihi Sızdırıldı

Fortnite Assassin’s Creed Crossover Tarihi Sızdırıldı

Twitter kullanıcısı Zatheo tarafından Fransızca olarak paylaşılan tweeti, İngilizce’ye çevirdiğimizde, bu hafta içinde oyunculara gösterilmeden önce “içerik yaratıcılarının Eivor Varinsdottir setini yarın alacaklarını” bildiren bir metin ile karşılaşıyoruz.

Assassin’s Creed Valhalla Kasım 2020’de piyasaya çıktığından bu yana, oyunun hayranları Eivor Varinsdottir‘in kişiliğini ve karakter tasarımını çok sevdi, bu yüzden birçok oyuncuyu 8 Nisan’da Fortnite‘a çekecek. Bunlara ek olarak, tüm sızıntılar gibi Epic Games tarafından herhangi bir resmi duyuru yapılana kadar şüpheyle bakmamızda fayda var.

Fortnite‘ı deneyimlemek ve oyun hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak isterseniz buraya tıklayarak indirme sayfasına ulaşabilirsiniz.

Daha fazla içeriğe ulaşmak isterseniz buraya tıklamanız yeterli.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu