Rehber

FIFA 22 Ultimate Team’de Flashback Isco SBC Nasıl Tamamlanır?

Bu yazımızda FIFA 22 Ultimate Team’de Flashback Isco SBC Nasıl Tamamlanır? sorusunun cevabını vereceğiz. 13 Mayıs’ta EA, bir kadro oluşturma mücadelesini tamamlayarak Real Madrid ekibinden Isco Suárez’in 93 puanlık Flashback sürümünü eklediğini görmüştük. Flashback kartları, Suárez’in FIFA 18’deki 94 puanlı Sezonun Takımı versiyonunun bir kutlaması olarak kullanılmaktadır. Son versiyonun genel reytingi daha yüksek olsa da bu Flashback versiyonu beceri konusunda eski TOTS arabasına göre çok daha iyi reytinglere sahip bir şekilde geldi. Şu an itibariyle Suárez, FIFA 22’de TOTS kartı almadı.

FIFA 22: Ultimate Team'de Flashback Isco SBC Nasıl Tamamlanır?

FIFA 22 Ultimate Team’de Flashback Isco SBC Nasıl Tamamlanır?

Flashback Suárez’i almak için Ultimate Team’de üç ayrı kadro kurmanız gerekiyor bunlar: İspanya, LaLiga ve Real Madrid. Kartı almadan önce bunu yaptığınız için alacağınız koşullar ve ayrı ödüller aşağıda verilmiştir:

Real Madrid: En az 70 kimyaya ve Real Madrid’den en az bir oyuncuya sahip 85 reytingli kadro.

  • Ödül: Prime karışık oyuncu paketi

İspanya: En az 60 kimya, en az bir TOTW (Bilgi) kartı ve bir İspanyol oyuncuya sahip 86 reytingli kadro.

  • Ödül: Jumbo premium altın oyuncu paketi

LaLiga: En az 40 kimya artı en az bir LaLiga kartına sahip 88 reytingli kadro.

  • Ödül: Küçük nadir altın oyuncu paketi

 

Bu kadroları sıfırdan oluşturmak için oyunun bulunduğu herhangi bir platformda yaklaşık 297.050 ila 323.050 FUT jetonu harcamanız gerekeceğini de söyleyelim. Bu özel SPC, 3 Haziran’a kadar yayında kalacak, bu sebeple çok fazla FUT jetonu harcamak yerine kart üretmeye hazırlanmak için biraz zamanınız olacak.

Orijinal 83 dereceli altın kartıyla karşılaştırıldığında, Suárez’in Flashback baskı kartında bazı önemli iyileştirmeler de bulunuyor.

  • +23 Tempo
  • +14 Atış
  • +13 Fiziksel
  • +12 Top Sürme
  • +11 Pas

Bu yüksek becerilerle, oyuncuların savunmada 50 reytingli bir Defans statıyla söylenemeyecek olan bu kartla hücumda bire bir yenmesi neredeyse imkansız gibi gözükecek. Fakat şahin kimyası stilini kullanırsanız, Suárez’in +6 Şut, +5 Hız ve +5 Fiziksel dahil hücum özelliklerini ciddi oranda arttırabilirsiniz.

Daha fazla içeriğe ulaşmak isterseniz buraya tıklamanız yeterli.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu