Haberler

Far Cry 6, Hafta Sonu Ücretsiz Oynanabilecek!

Far Cry 6, Ubisoft’un açıklaması ile birlikte hafta sonuna özel ücretsiz hale geldi. Oyundaki en güzel görüntüyü fotoğraflayan oyunculara ise çeşitli ödüller dağıtacak olan şirket, yarışma birincisine de AMD RX6800XT ekran kartı hediye edecek.

Video oyun dünyasının önemli ve popüler isimlerinden biri olan Ubisoft, bu hafta sonu geçerli olacak bir etkinlik başlattığını duyurdu. Oyuncular, bu etkinlik kapsamında Ubisoft’un bu popüler oyunu birkaç günlüğüne ücretsiz bir şekilde erişip oynayabilecekler. Bu süreçte oyun, ücretsiz oynanabilme kampanyası sonrası oynamaya devam edebilmek için yüzde 60 indirimle satın alma imkanı da sunabilecek. Ubisoft, bununla da yetinmeyip ödüllü bir fotoğraf yarışması da başlatmış durumda.

Far Cry 6, Hafta Sonu Ücretsiz Oynanabilecek!

Far Cry 6

Ubisotf’un yaptığı bu hafta sonu kampanyası; PC, PlayStation ve Xbox olmak üzere tüm platformlarda geçerli olacaktır. PC sahipleri Ubisoft Store ve Epic Games üzerinden, konsol sahipleri ise orijinal mağazalar üzerinden ücretsiz bir biçimde ulaşabilecekler.
Oyunu henüz indirmediyseniz şimdi indirebilirsiniz

Eğer Far Cry 6’yı daha önce oynamadıysanız, kampanya tüm platformlar için geçerli durumdadır. Yani oyunu hemen ücretsiz olarak indirebiliyorsunuz. Az önce de belirttiğimiz gibi bu kampanyanın hafta sonuna özel olduğunu söyleyelim. Yani oyun, maalesef ki kalıcı olarak kütüphanenizde bulunmayacak.

Far Cry 6’dan çektiğiniz fotoğraflarla ödül kazanabilirsiniz

Ubisoft’un ücretsiz oynama ile ilgili girişimi bundan ibaret değil. Şirket, oyuna girip fotoğraf modunu kullanarak Far Cry 6’dan çarpıcı ve ilginç tarzda görüntüler sunan oyunculara ödüller dağıtacağını açıklamış durumda. 18 yaşından büyük olmak şartıyla herkesin katılabildiği Far Cry 6 fotoğraf yarışmasının birincisi AMD RX6800XT ekran kartı kazanma şansına erişecek. İkinciye Tobii tarafından piyasaya sürülen ve yayınlar sırasında nereye baktığınızı odaklamaya yarayan Eye Tracker isimli ekipman, üçüncü olan kişiye ise Corsair’in kulaklığı verilecek.

Far Cry 6

Far Cry 6 fotoğraf yarışmasına katılmak oldukça kolay. Yapılması gereken tek şey, oyunun fotoğraf veya videosunu çekerek sosyal medya üzerinden paylaşmaktır. 12 Ağustos’a kadar Twitter veya Instagram hesabınızdan “#FARCRY6FREEWEEKENDCONTEST” etiketiyle paylaşım yaparsanız, yarışmaya katılmaya hak kazanmış olacaksınız. Ayrıntılı detay almak istiyorum diyenler içinse bu link yardımcı olacaktır.

İlginizi Çekebilir: Amazon Prime Gaming’in Ağustos Ayı 6 Ücretsiz Oyunu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu