Haberler

F1 2022, VR Desteğiyle Açıklandı Temmuzda Geliyor

F1 22, 1 Temmuz’da PlayStation 4 ve 5, Xbox One ve Series X/S ve PC’ye geleceği duyuruldu.

Yayıncı EA, yeni oyunun Oculus Rift ve HTC Vive aracılığıyla PC’de VR desteği de dahil olmak üzere yeni özelliklerle piyasada büyük ses getireceğine eminiz.

 

F1 22 ayrıca sprint yarışları, diziliş turlarını, güvenlik aracı periyotlarını ve pit stopları değiştirmek için yeni özelleştirme seçenekleri ve oyuncunun beceri düzeyine uygun uyarlanabilir yapay zeka dahil “genişletilmiş oyun seçenekleri” de içerecek.

F1 2022, VR Desteğiyle Açıklandı Temmuzda Geliyor

F1 Life adlı sürükleyici, özelleştirilebilir bir merkez dünyası, oyuncuların oyun boyunca kazandıkları süper araba, giysi ve aksesuar koleksiyonlarını sergilemelerine ve almalarına izin verecek.

Pistler ayrıca Abu Dabi, Avustralya ve İspanya’daki güncellemeler ve açılış Miami Grand Prix’sinin eklenmesi dahil olmak üzere 2022 sezonuna uyacak şekilde güncellendi.

Codemasters’ın yaratıcı direktörü Lee Mather, “Gerçek dünyadaki değişikliklerin yanı sıra, yeni aero kurallarına uyum sağlamak için fiziği güncelledik ve lastik modelini yeniden çalışarak yol tutuşunu daha gerçekçi hale getirdik” dedi.

F1 2022, VR Desteğiyle Açıklandı Temmuzda Geliyor

Yeni ve güncellenmiş devreler, Adaptive AI, F1 Life ve genişletilmiş oyun seçenekleriyle, oyuncuların yerlerini alıp bir F1 sürücüsünün hayatını yaşaması için bundan daha iyi bir zaman olmamıştı.

Ekibim, 10 yıllık Kariyer ve çok oyunculu dahil olmak üzere önceki oyunların ana modları da geri dönüyor.

Daha fazla içeriğe ulaşmak isterseniz buraya tıklamanız yeterli.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu