Listeler

Eylül Ayında Çıkacak ve Çıkmış En İyi Oyunlar 2022

2022 senesinde yeni birçok AAA ve bağımsız oyun çıkmaya devam ediyor. Eylül ayında, NBA gibi sevdiğimiz serilerin yeni oyunlarına ve birçok bağımsız oyunun çıkışına tanık olacağız.

Eylül Ayında Çıkacak ve Çıkmış En İyi Oyunlar 2022

Eylül Ayında Çıkacak ve Çıkmış En İyi Oyunlar 2022 listesine hoşgeldiniz. Bu senede yeni birçok AAA ve bağımsız oyun çıkmaya devam ediyor. Eylül ayında, NBA gibi sevdiğimiz serilerin yeni oyunlarına ve birçok bağımsız oyunun çıkışına tanık olacağız. Bu yazımızda ise Eylül ayında çıkması beklenen en iyi oyunların bir listesini ele aldık. İşte Eylül Eylül Ayında Çıkacak ve Çıkmış En İyi Oyunlar 2022!

The Last of Us Part 1 Remake

 

Eylül Ayında Çıkacak ve Çıkmış En İyi Oyunlar 2022 listesinin ilk sırasında yer alan Naughty Dog’un The Last of Us Part 1 remake oyunu oldu. Oyun evvela 2 Eylül 2022 tarihinde PS5 konsolu için piyasaya sürüldü, sonrasında PC için de çıkış meydana getirecek. Oyunun tekrar düzenlenmiş versiyonunda Ellie ve Joey’in bir zombi kıyameti hemen sonra geçen hikayesine daha gelişmiş ve gerçekçilik düzeyi artırılmış grafikler ve oynanış mekanikleriyle yeniden göz atacağız.

NBA 2K23

Bir diğer Eylül Ayında Çıkacak ve Çıkmış En İyi Oyunlar 2022 oyunu sevilen basketbol serisi NBA, 9 Eylül’de Xbox X ve S Serisi, PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch, PlayStation 5 ve PC platformları için NBA 2K23‘ü oyunculara sunuldu. NBA efsanesi Michael Jordan, NBA 2K23 Michael Jordan Edition ve Championship Edition kapaklarında yerini aldı. Ayrıca efsanevi oyuncunun başarılarının NBA 2K23 için Jordan Challenges isminde bir vazife listesi de oluşturuldu. Henüz oynamadıysanız hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

Grounded

Farklı bir tarzı ile birlikte Eylül ayında çıkacak en iyi oyunlar listemize girmeyi başaran bir başka oyun Grounded oldu. Oyun sonucunda aleni betasını tamamlamış oldu ve 1.0 sürümüyle 27 Eylül’de Xbox One, Xbox Series Xkonusunda karakterlerimiz meçhul bir biçimde karınca boyutuna kadar küçülüyorlar ve arka bahçedeki tehlikelere karşı hayatta kalmaya çalışıyorlar.

Serial Cleaners

Serial Cleaners, 1990’lı yılların başlarında geçen, mafya için çalışan bir olay yeri temizleyicisi olduğunuz gizlilik konulu aksiyon oyunudur. Her biri kendine has tarzda çalışan 4 temizlikçi karakter arasından geçiş yapıp onların hikayesine tanıkS, Nintendo Switch ve PC için yayınlanacak.

Slime Rancher 2

Slime Rancher 2, bağımsız bir stüdyo olan Monomi Park tarafından geliştirilmiş olunan, birinci şahıs bakış açısıyla oynanabilen simülasyon-macera türünde bir oyunudur. Slime Rancher 2, 22 Eylül’de Xbox Series X/S ve PC platformları için piyasaya sunuluyor olacak. Açık bir dünyada balçık çiftçisi olarak oynadığınız Slime Rancher 2’de yapmanız ihtiyaç duyulan, evinizden uzakta slimeların yaşadığı bir gökkuşağı adasına gidip slimeları yetiştirmek için bir çiftlik oluşturmak ve talibi keşfetmek!

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: XBOX Game Pass’te En İyi 10 Korku Oyunu

Metal: Hellsinger

Eylül Ayında Çıkacak ve Çıkmış En İyi Oyunlar 2022 listesinin son oyunu olan Metal: Hellsinger, The Outsiders tarafından tasarlanıp geliştirilen ve 15 Eylül tarihinde PlayStation 5, Xbox Series X/S, PlayStation 4, Xbox One ve PC için piyasaya çıkmaya hazır olan ritmik bir nişancı oyunudur. Oyunda intikam için cehennemde ilerleyen ve o sırada karşısına çıkan iblis-şeytanlar ile mücadele eden ana karakteri oynuyorsunuz. Eğer bu tarzdaki ritimli nişancı oyunlarını oynamayı seviyorsanız Metal: Hellsinger tam da size göre.

Bugünlük Eylül Ayında Çıkacak ve Çıkmış En İyi Oyunlar 2022 listemizin sonuna geldik. Peki siz hangi oyunları bekliyorsunuz veya oynamaya başladınız? Yorumlarda buluşalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu