İncelemeler

En iyi Elden Ring Modları

Son dönemlerin açık ara en popüler oyunlarından biri Elden Ring için en iyi modları sizler için hazırladık.

En iyi Elden Ring modları, FromSoftware’in en son oyununu ilk defa oynayacaksanız her oyunda olduğu gibi bu oyunda da modlar bulunuyor mu sorusu olacaktır. Yazımızda sizlere bazı modları sunacağız kurulumu yaptıktan sonra oyun içerisinde farklı deneyimler yaşayabileceksiniz.

Oyunu kolaylaştırmak ya da özellikle zor bir alanda ilerlerken zorlanıyorsanız aksiyonu duraklatabilmek gibi pek çok özelliği bulunan bu modlar sayesinde oyun keyfiniz artacaktır.

En iyi Elden Ring modları

Baştan bir uyarı yapmak istiyoruz modların çalışması için hile önleme yazılımını devre dışı bırakmanız gerekmektedir, bu da oyunu otomatik olarak çevrimdışına alarak yapılabilir. Windows Central‘ın bir kılavuzuna göz atarak bunun nasıl yapılacağı konusunda fikir sahibi olabilirsiniz. Yanlışlıkla modlar kuruluyken çevrimiçi olursanız, yasaklanma riskiniz de bulunmaktadır.

Oyunu duraklat

Adı üzerinde bu mod oyunu duraklatır. Eylemi duraklatmanıza izin verir aradaki toprakları keşfederken veya fazladan birkaç atıştırmalık almanız gerekiyorsa düşman saldırıları hakkında endişelenmenize gerek kalmıyor. Tuş atamasını hem klavyede hem de denetleyicilerde de ayarlayabilir ve oyun içerisinde kullanabilirsiniz.

En iyi Elden Ring Modları

Kamerayı Düzelt

Elden Ring‘deki kameranın otomatik olarak kendini yeniden konumlandırmaya çalıştığını oyun içerisinde görmüşsünüzdür, bu da kritik zamanlarda yanlış açılarda görüntü vererek oyunu bir hayli zorlaştırıyor. Bu sevmediğiniz bir şeyse, bu mod bunu düzeltmeyi başarıyor.

Elden Ring için kolay mod

Oyuna yeni başlamış ve mekanikleri çözmekte zorlanıyorsanız bu modu kullanmanızı öneririz. Oyunu kolay kılmak için: gelen hasarı azaltmak, saldırı gücünüzü artırmak, elde ettiğiniz rün sayısını artırmak veya silahları yükseltmek için gereken öğe sayısını önemli ölçüde azaltmak gibi bir çok özelliği bulunmaktadır.

Ölmeye Hazırlan Zor Mod

Elden Ring size kolay geliyorsa , bu mod tam karşınızda. Düşman istatistiklerini NG+’ınkine yükseltir ve AI’larını geliştirir, böylece çok daha geniş bir agro aralığına sahip olurlar ve gizlice yaklaşmaları çok daha zor olur. Bu mod aynı zamanda kiliselere ve katedrallere hızlı seyahati de kısıtlayarak oyunu daha da zorlaştırır.

En iyi Elden Ring Modları

Kararmış için Ranni Derisi

Oyun içerisinde herkesin sevdiği Ranni’nin, oyun içi görünüşünü değiştirmekten daha iyi ne olabilir? En sevdiğiniz mavi saçlı cadı olarak aradaki topraklarda dolaşabilirsiniz.

Gecenin Süvari Atı Değişimi

Torrent’in yerini, daha iyi halde olan Gecenin Süvari atı ile değiştirir.

En iyi Elden Ring Modları

Kedi kulakları

Kurt miğferleri kadar havalı olmasa da kedi kulakları daha da oldukça hoş gözüken bir başka mod. Bu kullanışlı modla kararmış Final Fantasy 14 havasına girdiğini sizler de göreceksiniz. Oyundaki iki başlığı, iki farklı renkteki kedi kulaklarıyla değiştirebilirsiniz.

Elden Reshade – HDR FX

Lands Between‘de bulunan aydınlatmada ince ayarlar yapmak isterseniz, bu mod tam da size göre. Oyunun atmosferinden uzaklaşmayarak, daha gerçekçi görseller ile oyun deneyimini arttırabilirsiniz.  Daha dramatik değişiklikler yapan bir yeniden gölgelendirme modu da bulunuyor.

Daha fazla içeriğe ulaşmak isterseniz buraya tıklamanız yeterli.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu