Sistem Gereksinimleri

Empire of Sin Sistem Gereksinimleri

Empire of Sin Sistem Gereksinimlerinin tüm özellikleri nelerdir? Sistem denetleyicisi ve ihtiyacınız olan oyun bilgisayarı kurulumu nasıl olmalıdır? Empire of Sin’i nasıl çalıştırabilirim? Bu yazımızda oyunun içeriği ve ihtiyaç duyacağınız gereksinimleri hakkında bilmeniz gerekenleri sizlerle paylaşacağız.

Empire of Sin sistem gereksinimleri (minimum) nelerdir?

Bellek:  4 GB
Ekran Kartı:  AMD Radeon R7 250
İşlemci:  Intel Core i3-530
Depolama Alanı:  10 GB
İşletim Sistemi:  Windows® 8.1 64 bit veyahut Windows® 10 Home 64 bit

Empire of Sin önerilen sistem gereksinimleri nelerdir?

Bellek: 8 GB
Ekran Kartı:  AMD Radeon RX 470
İşlemci:  Intel Core i5-4460
Depolama Alanı: 10 GB
İşletim Sistemi: Windows® 10 Home 64 bit
Empire of Sin Sistem Gereksinimleri
Empire of Sin Sistem Gereksinimleri

Empire of Sin nedir?

Empire of Sin, sizi 1920’lerin Yasak dönemi olan Chicago’sunun acımasız yeraltı suç dünyasının kalbine yerleştirmeyi başaran, Romero Games ve Paradox Interactive tarafından sunulmuş olan yeni bir strateji oyunudur.

Empire of Sin’i nasıl çalıştırabilirim?

Oynayabilmek için tercih edebileceğiniz en ucuz ekran kartı bir AMD Radeon R7 250’dir. Fakat, geliştiricilere göre önerilmesi gereken ekran kartı bir AMD Radeon RX 470’dir. Oyun dosyasının boyutu nedeniyle en az 10 GB boş diske ihtiyacınız olacaktır. Mevcut alanda Empire of Sin oynayabilmek için Intel Core i3-530’a eşdeğer bir minimum CPU’ya da ihtiyacınız olacaktır. Bununla birlikte, geliştiriciler oyunu oynayabilmek için Intel Core i5-4460’a eşit ya da daha büyük olan bir CPU önermektedir. Empire of Sin için ihtiyaç duyulacak olan minimum bellek gereksinimi, bilgisayarınıza yüklenmiş 4 GB RAM’dir. Empire of Sin’i tam potansiyeline getirmek istiyorsanız mümkünse 8 GB RAM’iniz olduğundan emin olun.

Empire of Sin, Windows® 8.1 64 bit veya Windows® 10 Home 64 bit ve üzeri ile PC sistemlerinde de çalışacaktır. Ek olarak bir Mac versiyonuna da sahiptir.

Empire of Sin Mac OS minimum sistem gereksinimleri nelerdir?

Bellek: 8 GB
Ekran Kartı: AMD Radeon R9 M290X
İşlemci: Intel Core i5-4690
Depolama Alanı: 10 GB
İşletim Sistemi: High Sierra (MAC OS X 10.13.6) Metal

Worms Rumble Sistem Gereksinimleri

En yeni haberler ve her gün hediye oyunlar kazanmak için bizi Gamer Community İnstagram hesabından takip edebilir ve oyunculara özel etkinliklerimiz için Discord topluluğumuza katılabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu