Haberler

Elden Ring Yılın Oyunu Ödülünü Kazandı

Son zamanların en popüler oyunlarından biri Elden Ring Yılın Oyunu Ödülünü Kazandı. Elden Ring, TGS 2022 kapsamında düzenlenen Japonya Oyun Ödülleri’nde Yılın Oyunu ödülünü aldı. Elden Ring’in birçok oyuncu için 2022’nin en dikkate değer sürümlerinden biri olduğu gayet açık. Şaşırtıcı satış rakamları ve kritik övgüler alan birçok kişi, bu yılın ilk birkaç ayında bile Elden Ring’in yılın oyunu olması gerektiği söylüyordu. Oyun, daha önce Dark Souls üçlemesi ve Bloodborne ve Sekiro: Shadows Die Twice gibi diğer hitlerle tanınan, beğenilen geliştirici FromSoftware’den geliyor.

Elden Ring’in yıldız incelemeleri, bu açık dünyada kurulan atmosfer ve hikayeden, dizinin yaratıcısı Hidetaka Miyazaki ve George RR Martin tarafından hazırlanan hem inanılmaz derecede sınırları zorlayan hem de ödüllendirici olan zorlu mücadeleye kadar her şeyi içinde barındıran eşsiz bir oyun.

Elden Ring Yılın Oyunu Ödülünü Kazandı

Tüm bu faktörler, birçok kişinin 2022’nin yılın oyunu olarak kabul edeceği şeyi yapmak için bir araya geldi. Japonya Oyun ödülleri töreni ilk olarak 1996’da başladı ve o zamandan beri oyun alanındaki başarıları kutluyor. FromSoftware, Japonya Oyun Ödülleri’nde Yılın Oyunu ödülüne denk gelen Büyük Ödülü evine götürdü. Elden Ring geliştiricisi daha sonra Twitter’da galibiyeti yayınladı ve topluluğuna oynadığı için teşekkür etti.

Elden Ring Yılın Oyunu Ödülünü Kazandı

FromSoftware’in Twitter gönderisinin yorumlarındaki hayranlar, şirketi kazanmasından dolayı tebrik ettiler, fakat Elden Ring DLC ​​hakkında haklı olarak bir haber de talep ettiler. Bandai Namco ve FromSoftware’in bu yılki Tokyo Game Show’da planlanan gösterileri göz önüne bulundurulduğunda birçok hayranın, o zaman için bir tür Elden Ring DLC’nin duyurulacağına inanıyor. Birkaç ay önce ortaya çıkan sızıntılardan Elden Ring için ek içeriğin oyuncuları Badlands’e götürebileceğine inanılıyor.

Elden Ring Yılın Oyunu Ödülünü Kazandı

Elden Ring DLC’nin yakında duyurulsun ya da duyurulmaması, FromSoftware’in son oyununun birkaç oyun ödül törenine daha çıktığını göreceğimizden eminiz. Elden Ring’i 2022’de hala gelecek olan potansiyel bir Yılın Oyunu galibiyetinden alabilecek birkaç oyun da bulunuyor; örneğin, yakın zamanda hikayesine yepyeni bir bakış getiren God of War Ragnarok gibi. Ayrıca, yılın başlarında, Elden Ring ile benzer bir zamanda piyasaya sürülen Horizon Forbidden West, En İyi Oyun ödülünü kazandı.

Daha fazla içeriğe ulaşmak isterseniz buraya tıklamanız yeterli.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu