Haberler

Elden Ring Masa Oyunu Uyarlaması Alıyor

Son dönemlerin en popüler oyunlarından biri olan Elden Ring Masa Oyunu Uyarlaması Alıyor. Elden Ring, Bandai Namco ve Steamforged Games arasındaki işbirliği sonucunda bir masa oyunu uyarlaması almaya hazırlanıyor. Elden Ring’in yayıncısı Bandai Namco ve masa oyunu geliştiricisi Steamforged daha önce bir Dark Souls masa oyunu üzerinde birlikte çalışmışlardı ve Steamforged Horizon, Resident Evil, Monster Hunter ve daha fazlasının uyarlamalarını oluşturduklarını görmüştük.

Steamforged’a göre, masa oyununun Kickstarter kampanyası çok yakında başlayacağını söyledi. Masa oyununun nasıl oynanacağını henüz tam olarak bilmiyoruz, ancak Elden Ring’in dev dünyası The Lands Between’in ikonik yerlerini ziyaret eden 1 ila 4 Tarnished oyuncuyu destekleyecek.

Elden Ring Masa Oyunu Uyarlaması Alıyor

Elden Ring Masa Oyunu Uyarlaması Alıyor

Oyuncular ayrıca “zarsız dövüş, oyuncuların her karşılaşmada stratejilerini ve planlarını uyarlamalarını gerektiren” oyundaki düşmanlara ve patronlara karşı yüzleşebilecekler. Duyuru, oyuncuların “düşük Godrick Soldier veya Grafted King’in kendisi” dahil olmak üzere düşmanlarla uğraşmak zorunda kalacaklarını söyledi.

2018’de Steamforged Games’in Dark Souls masa oyunu, Kickstarter finansman hedefine sadece üç dakikada ulaşmıştı. Oyunun kendisinin bu yıl ne kadar hızlı sattığını düşünürsek, Elden Ring’in bu rekoru kırıp kıramayacağını bekleyip görmemiz gerekecek.

Elden Ring Masa Oyunu Uyarlaması Alıyor

Daha fazla içeriğe ulaşmak isterseniz buraya tıklamanız yeterli.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu