Haberler

EA Lisansı Aldı: Juventus FIFA 23’de!

EA, uzun süreden beri oyunda olmayan Juventus'un FIFA 23'te FIFA serisine geri döndüğünü duyurdu.

EA Lisansı Aldı: Juventus FIFA 23’de!

EA, uzun süreden beri oyunda olmayan Juventus’un FIFA 23’te FIFA serisine geri döndüğünü duyurdu.

FIFA ve PES rekabeti uzun süreden beri hız kesmeden devam ediyor. Dünyanın en büyük ve en tanınmış kulüplerinden biri olan Juventus, FIFA serisine geri dönmeye hazırlanıyor. Bugün EA, popüler futbol video oyunu için önemli İtalyan ekibi Juventus ile “oldukça yıllı bir anlaşmayı” duyurdu. Yapılan anlaşma, 30 Eylül tarihinde çıkacak olan FIFA 23 ile başlayacak.

Juventus 2019’dan bu yana ilk defa FIFA’ya geri döndü.

Juventus ekibi daha evvelde sadece Pro Evolution Soccer’da son üç yıldır mevcuttu. Temmuz 2019’da Konami eFootball PES 2020’de için özel bir konsorsiyum duyurmuştu. Bu anlaşma oldukça yıllı bir anlaşmaydı ve münhasır haklarını elinde tutuyordu.

EA

FIFA’da kurgusal bir logo ile birlikte Piemonte Calcio olarak yer almıştı.
Ancak bu anlaşma bu yaz sonlanmış oldu ve Juventus’un FIFA’ya dönmesinin önünü açtı. Sports, “oldukça yıllı hususi ortaklığın” kendilerine Juventus’un logosu, formaları ve Juventus stadyumu Allianz Arena’nın haklarını verdiğini duyurdu. Sports’un FIFA Marka Başkan Yardımcısı David Jackson, “Juventus ile bu özel konsorsiyum vasıtasıyla İtalyan futboluna olan derin bağlılığımızı yeniden teyit etmekten heyecan duyuyoruz.” dedi.

Ayrıca Jackson, “Bu olağanüstü kulüp bizim ve taraftarlarımız için oldukça şey anlatım ediyor ve firma olarak FIFA 23 ve sonrasında mümkün olan en emsalsiz ve kapsamlı interaktif futbol deneyimlerini sunmaya devam etmesini sağlayacak.” sözlerine yer verdi.

Ubisoft Ses Getirecek 4 Oyunu İptal Etti!

Başa dön tuşu