Haberler

EA Iron Man Oyunu Hakkında Bildiğimiz Her Şey

Büyük bir beklenti içerisinde olan oyuncuların beklediği EA Iron Man Oyunu Hakkında Bildiğimiz Her Şey bu yazıda sizlerle olacak.  EA Motive, Marvel ile birlikte yepyeni bir Iron Man oyunu üzerinde çalışıyor, bu sebeple Tony Stark’ın bir sonraki macerası hakkında bilmeniz gereken her şey.

Marvel, Tony Stark’a yeni bir oyun macerası sunarken, itici gücünüzü patlatmaya ve göklerde süzülmeye hazır olun. Dead Space remake geliştiricileri EA Motive, oyunculara Avenger’ın daha önce hiç olmadığı kadar heyecan verici tehditlerle karşı karşıya kalacağını görecek yeni bir Iron Man oyunu getirmeye kararlı.

EA Iron Man Oyunu Hakkında Bildiğimiz Her Şey

EA Iron Man Oyunu Hakkında Bildiğimiz Her Şey

EA’nın Iron Man oyunu: Ne zaman çıkacak?

Şu anda yeni Iron Man oyunu için belirlenmiş bir sürüm yok. Yaklaşan Marvel macerası, Olivier Proulx liderliğindeki geliştirme ekibini görecek olan yapım öncesi aşması belirleyecek. Proulx daha önce Eidos Montreal için Guardian of The Galaxy üzerinde de çalışmıştı.

Oyun henüz tam üretime geçmediğinden, EA’nın Iron Man oyununun en erken 2025 yılına kadar piyasaya sürüleceğini tahmin ediyoruz. Proulx yaptığı açıklamada, “Bugün eğlence dünyasının en ikonik Süper Kahramanlarından birine dayalı bir video oyunu yapma fırsatına sahip olmanın bir onur ve ayrıcalık olduğunu” ifade etti. “Kendimize ait diyebileceğimiz yeni ve benzersiz bir hikaye yaratmak için harika bir fırsatımız var. Marvel, bizi yeni bir şey yaratmaya teşvik ediyor. Çok fazla özgürlüğe sahibiz, bu da takım için çok çekici.

EA’nın Iron Man oyunu: Hangi platformlarda olacak?

Yeni Marvel oyunu için herhangi bir platform onaylanmamış olsa da PlayStation 5, Xbox Series S|X ve PC’de yayınlanmasını bekliyoruz. Oyunun piyasaya sürüldükten sonra önceki nesilleri etkileyip etkilemeyeceği ise daha belli değil.

EA Iron Man Oyunu Hakkında Bildiğimiz Her Şey

EA’nın Iron Man oyunu: Oynanış detayları

Yaklaşan Iron Man oyunu, tipik bir Marvel olayında heyecan verici bir aksiyon vaat eden üçüncü şahıs, tek oyunculu bir macera olması planlanıyor.

Marvel Games’in Yaratıcı Direktörü ve Başkanı Bill Roseman, “Motive Studio’daki yetenekli ekiple Marvel’in en önemli, güçlü ve sevilen karakterlerinden birinin orijinal vizyonunu getirmek için işbirliği yapmaktan heyecan duyuyoruz” dedi.

Zırhlı ikona duydukları özgün tutkuyla birleşen hem yerleşik eğlence dünyaları hem de heyecan verici bir oyun deneyimi sunmaları, efsanevi bir kahramana nihai Iron Man video oyunu biçiminde bir aşk mektubu verme arayışımızı ateşleyecek.”

Roseman ayrıca “Her kararı (Motive ekibi) Marvel evrenleri, Tony Stark’ları, Iron Man’leri hakkında veriyorlar… onu sıfırdan inşa ediyorlar” dedi. “Bu oyunda neyin var neyin olmadığını söylemek istemiyorum ama örneğin SHIELD var, Hydra var, Daily Bugle var, var olan bu farklı ülkeler var. Bunlar Marvel evrenini oluşturan yapı taşlarıdır. Gerçek bir Marvel hikayesi gibi hissettiriyorlar.” Diye konuştu.

Daha fazla içeriğe ulaşmak isterseniz buraya tıklamanız yeterli.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu