Haberler

Dying Light Fanları İçin Sevindiren Haber: Hyper Mod Aktif!

Dying Light 2, çıkış tarihinden beri onlarca oyuncunun severek oynadığı ve hatta fanı olduğu bir oyun oldu. Öyle ki, zombi temalı oyunlar arasında en çok tercih edilenlerin başında gelmekte. Gerek oyun çevreleri tarafından sevilmesi gerek kaliteli grafikleriyle bu yıl adı en çok duyulan oyunlardan. Yapımcıların da oyuna sık sık güncellemeler ve etkinlikler getirmesi, oyuncuların sıkılmalarını engelliyor. Biz de son gelen etkinliğin haberini Dying Light 2 seven okurlarımız için paylaşmak istedik.

Hyper Mod Nedir?

2 gün daha devam edecek bir etkinlik olan Hyper Mod, oyunculara düşmanları çok güçlü bir şekilde havaya fırlatma yeteneği sunuyor. Öyle ki, artık zombileri uzayda görebileceğiz gibi duruyor. Dying Light 2’nin oyuncular tarafından en sevilen yönlerinin başında vuruş hissiyatının geldiğini de öngörerek, bu etkinliğin vuruş hissiyatı açısından tam bir doyum sağlayacağını söyleyebiliriz.

Hyper Mod’a Nasıl Erişim Sağlarım?

Erişim sağlamak oldukça basit. Güncellemeleri alabileceğiniz Epic Games veya Steam  gibi platformlardan oyunu satın almanız ve güncel halde indirmeniz yeterli olacaktır.

İlginizi Çekebilir: %75’e Varan Efsane Ubisoft Store İndirimlerini Kaçırmayın!

Başa dön tuşu