Sistem Gereksinimleri

Doom Sistem Gereksinimleri – Oyun İncelemesi 2022

Doom, hızlı tempolu ve yüz yiyen şeytanlarla dolu olup, orijinallerine bir geri dönüş, sadece uygar bir yükseltme sistemi olan bir oyundur.

Doom Sistem Gereksinimleri – Oyun İncelemesi

Doom Sistem Gereksinimleri nedir? Öncelikle Doom, hızlı tempolu ve yüz yiyen şeytanlarla dolu olup, orijinallerine bir geri dönüş, sadece uygar bir yükseltme sistemi olan bir oyundur. Ve şimdi düşmanlarınıza yaklaşabilir ve heybetli infazlarla onları bitirebilirsiniz. Bir Intel Core i7-3770 / AMD FX-8350 ve bir GTX 970 4GB / Radeon R9 290, şeytani risklerle mücadele etmenizde size yardımcı olacaktır. 2016’nın en iyi oyunlarından biri olduğunu da hatırlatmakta fayda var.
İhtiyacınız olan bütün özellikler, sistem denetleyicisi ve oyun bilgisayarı kurulumu: Doom Çalıştırabilir miyim? Bu yazımızda oyunun en az kaç gb alan, kaç gb ram, en az hangi seviyede işlemci istediğini ve grafik kartı ile çalışıp çalışmayacağı hakkında bilgiler edineceksiniz.

 

Doom Sistem Gereksinimleri (minimum):

  • Bellek: 8 GB
  • Grafik Kartı: NVIDIA GeForce GTX 670 (2GB) or better / AMD Radeon HD 7870 (2GB)
  • İşlemci: Intel Core i5-2400 or better / AMD FX-8320 vaya daha iyi
  • Doom Dosya Boyutu: 45 GB
  • İşletim Sistemi: Windows 8.1/10 – 64bit

Doom Sistem Gereksinimleri (önerilen):

  • Bellek: 8 GB
  • Grafik Kartı: NVIDIA GeForce GTX 970 (4GB) or better / AMD Radeon R9 290 (4GB)
  • İşlemci: Intel Core i7-3770 or better / AMD FX-8350 veya daha iyi
  • Doom Dosya Boyutu: 45 GB
  • İşletim Sistemi: Windows 8.1/10 – 64bit

Doom’da iblisler, patlamalar ve cehennem ateşiyle dolu bir dünya mevcut. Kana susamış gözler ve yıkılmaz bakışlarla çığlık atan tanıdık yüzler gibi çeşidi bol bir oyun içeriği var. Oyun, orijinal Doom ve Doom II’nin 90’ların başında yaptığı aynı rahatlatıcı çılgınlığı tekrar ortaya çıkarmayı başarıyor; her fırsatta ortaya çıkan dehşetle boğulmuş, ancak hazırda etkileyici bir silah koleksiyonuyla güçlendirme yapılmış.

İlginizi Çekebilir: Roller Champions İncelemesi

Doom Sistem Gereksinimleri

Ancak yeni Doom, eski modelden daha kuvvetli sesle ve daha hızlı. Savaşları sizden daha fazlasını istiyor ve ağır metal müziği en iyi biçimde duyup hissetmenize neden oluyor. Başlangıçtan itibaren iki şey bellidir; şeytanları öldürmek için doğdunuz ve ne gerekli ise yapmak zorundasınız. Sayısız çeneyi eklemlerinden çıkaracak ve öfkeli silah sesleri arasında düşmanlarınızın şişmiş etini çıkarıp parçalayacaksınız. Bu gücü anlamış olur, özünde kolay bir oyun olan şeyi taşır. Doom’un dinmek bilmeyen temposu, siz Mars ile cehennemin derinlikleri arasında çoklu gidiş-dönüş yolculukları yaparken tahmin edilebilirlik noktasına kadar sarsılmaz bir düzeyde. Her konumun kendine özgü ama statik bir kimliği vardır ve geri dönüş yolculuğunuz, sökmekle görevlendirildiğiniz boyutsal portalın her iki tarafında tanıdık bir zeminde ilerlerken sürprizden oldukça deja vu etkisi yaratır.

Bugün Doom Sistem Gereksinimleri hakkında sizlere bilgileri aktardık. Bir sonraki yazımıza dek görüşmek üzere.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu