Haberler

Disney ve Marvel’ın Tanıtması Beklenen Oyunlar

Disney ve Marvel, 9 Eylül tarihinde yapacakları ortak bir yayın ile geliştirdikleri ve çıkarmayı planladıkları yeni oyunları piyasaya tanıtacaklar. Peki hangi oyunlar tanıtılacak? Hangi oyunlara dair bilgiler gelecek?

Disney ve Marvel, 9 Eylül tarihinde yapacakları ortak bir yayın ile geliştirdikleri ve çıkarmayı planladıkları yeni oyunları piyasaya tanıtacaklar. Peki hangi oyunlar tanıtılacak? Hangi oyunlara dair bilgiler gelecek? Gelin detaylara beraber bakalım.

Disney ve Marvel’ın Tanıtması Beklenen Oyunlar

Orada bulunmasanız bile çevrimiçi olarak izleme olanağına sahip olacağınız Disney’in her yıl gerçekleşen D23 fuarı, bu sene de heyecan verici yeniliklerle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Eğer Disney ve Marvel oyunlarının hayranıysanız, 9 Eylül’de gerçekleşecek olan canlı yayını ne olursa olsun kaçırmamalısınız.

Canlı yayını kaçırsanız da mesele değil, Gamer Community olarak tanıtılan tüm yeni oyunları sizlerle paylaşacağız. Peki bizleri Disney’in D23 fuarında neler bekliyor olacak? Gelin bildiğimiz bütün detaylara beraber bir göz atalım.

Disney ve Marvel

Indiana Jones, Wolverine ve Daha Fazlası

Disney ve Marvel Games canlı yayınında Disney Dreamlight Valley, Marvel’s Midnight Suns ve Lego Star Wars: The Skywalker Saga’nın yeni videolarının ve yeni içeriklerinin ortaya çıkacağı konuşuluyor. Disney ek olarak kesin olarak Uncharted’ın eski yönetmeni Amy Hennig’in stüdyosu Skydance New Media’nın geliştirdiği yaklaşan Marvel oyununa dair detayların ortaya çıkacağını da belirtmişti.

Skydance ve Marvel geçen Ekim ayında yeni projelerini duyurmuşlardı ama çok da ayrıntılar vermemişlerdi, o oyun hakkındaki yeni detaylar görebiliriz. Skydance ayrıca bir de Star Wars oyunu geliştiriyor sadece o oyun ile alakalı bir şey görmemiz pek muhtemel değil.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Zam Gelmeden Önce Almanız Gereken 10 Oyun

Açıklanan ve bilinen projelerin yanı sıra tabii ki birden çok söylentiler de var. Disney’in bu etkinlikte şu oyunları tanıtması veya yeni videolar yayınlaması planlanıyor:

  • Bethesda’dan Indiana Jones,
  • Insomniac’tan Marvel’s Spider-Man 2 ve Wolverine,
  • Ubisoft, Respawn Entertainment, Aspyr ve Quantic Dream’den yepyeni Star Wars oyunları

Bu oyunların hiçbirinin Disney ve Marvel Games Showcase etkinliğinde gösterime başlayacağı hemen hemen onaylanmış değil ancak hayranların ve oyun dünyasının tahminleri bu doğrultuda. Etkinlik, 9 Eylül Cuma günü Türkiye saatleriyle 23:00’da D23’ün resmi YouTube kanalı üzerinden yayınlanacak.

 

Başa dön tuşu