Haberler

Diablo Immortal PC’ye Geliyor

Diablo Immortal PC’ye Geliyor olması oyunun popülerliğini önemli ölçüde arttıracak. Aksiyon RPG’si, iOS ve Android’deki tam sürümüyle aynı gün, 2 Haziran’da açık beta olarak PC’ye gelecek.

MMO yalnızca Android ve iOS için duyurulmuştu, fakat Blizzard Entertainment bir blog gönderisinde mobil sürümün yanı sıra bir PC bağlantı noktasının açık beta sürümünde yayınlanacağını da açıklamıştı.

Çapraz oyun ve çapraz ilerleme her iki versiyonda da bulunacak, yani mobildeki oyuncular PC’deki oyuncularla oynayabilir ve kullanıcılar platform değiştirirken sorunsuz bir şekilde oyunlarına devam edebilecekler. PC versiyonunda kontrolör desteğinin yanı sıra klasik fare ve klavye desteği de sunulacağı için oyuncular zorluk çekmeyecek.

Diablo Immortal PC'ye Geliyor

PC sürümü bu sebeple “bir denemedir”, bu nedenle tam sürüm olarak değil, yalnızca beta sürümünde lansmanı yapılacak. Gönderide, “Immortal’ın Windows PC’de oynatıldığında tavizsiz bir AAA mobil deneyimi sunacağından emin olmamız bizim için önemli” açıklaması göreceksiniz.

Blizzard, birçok oyuncunun mobil oyunlarını PC’de denemeye ve taklit etmeye kalkışılmasından sonra oyuncularının standart altı kötü bir deneyim yaşamamaları için tamamen işlevsel, yerel ve özgün bir sürüm yapmayı tercih ederek oyunu PC platformuna getirmeyi hedefledi.

Diablo Immortal PC’ye Geliyor

Diablo: Immortal, BlizzCon 2018’de duyuruldu ve Apple cihazlarında oyuna ön kayıt yaptıranlara bir tarih gösterildikten sonra 30 Haziran’da çıkacağı söylendi.

Daha fazla içeriğe ulaşmak isterseniz buraya tıklamanız yeterli.

Başa dön tuşu