Haberler

Diablo Immortal 5 Ağustos Güncelleme Yama Notları

Son dönemlerin en popüler oyunlarından biri olan Diablo Immortal 5 Ağustos Güncelleme Yama Notları hakkında bildiğimiz her şeyi bu yazıda sizlerle paylaşacağız. Diablo Immortal’ın Sezon 3’ün lansmanına denk gelen ilk mini güncellemesi şimdi yayınlandı.

Diablo Immortal’ın üçüncü Sezonu ve Aspect of Justice Battle Pass şimdi yayında ve oyuncular oynaması ücretsiz mobil/PC hack and slash oyununda şimdiden girip Diablo’nun minyonlarını katletmeye başladılar bile. Geliştiriciler ayrıca Diablo Immortal’ın iki haftada bir güncelleme alacağını ve bunlardan bazılarının mini güncellemeler şeklinde geleceğini, bazılarının ise daha önemli olacağını da duyurularında oyuncularla paylaştılar.

Diablo Immortal 5 Ağustos Güncelleme Yama Notları

Diablo Immortal 5 Ağustos Güncelleme Yama Notları

Blizzard’ın söz verdiği gibi, Diablo Immortal’ın ilk mini güncellemesi çoğunlukla 3. Sezona geçişi kolaylaştırmaya hizmet ettiğini görebiliyoruz. Ancak, kayda değer birkaç değişiklik ve hata düzeltmesi de bulunuyor:

Çekişme döngüsü

  • Klanları çevrimdışıyken Gölgelere dönüşürse, oyuncuların Gölgeler giriş görevini almasını engelleyen bir sorun düzeltildi.
  • Shadow War’da Immortal’ın belirlenen arenaya girip çıkmasına izin veren bir sorun düzeltildi.
  • Oyuncuların Gölge Piyangosuna kaydolmasını engelleyen ve katılımcı sayısını sıfır olarak gösteren bir sorun düzeltildi.

Olaylar

  • Hungering Moon’da, oyuncuların Efsanevi ve Nadir ekipman almayı gerektiren görevleri tamamlamasını engelleyen bir sorun düzeltildi.

Diablo Immortal 5 Ağustos Güncelleme Yama Notları

Oynanış

  • Prison of the Scorpion görevi sırasında oyuncuların takılıp kalmasına neden olan bir sorun düzeltildi.
  • Bilefen’in belirli bölgelerinde oyunculara parti davetiyesi gönderilmesini engelleyen bir sorun giderildi.

Grafikler

  • Ayarlar Menüsü’nde Gölgeler için Yüksek kalite seçeneği seçildiğinde ekranın siyah bloklarla kaplanmasına neden olan bir sorun düzeltildi.
  • Lightning Core’un yıldırım proc etkisi bekleme süresinin açıklaması, “Hedef başına her 20 saniyede bir defadan fazla gerçekleşemez” yerine “20 saniyede bir defadan fazla gerçekleşemez” şeklinde değiştirildi.

Kullanıcı arayüzü

  • Dungeon haritasının içinde dünya haritası pinlerinin görünmesine izin verecek bir sorun düzeltildi.

Daha fazla içeriğe ulaşmak isterseniz buraya tıklamanız yeterli.

Başa dön tuşu