Haberler

Diablo Immortal 3.Sezon Ne Zaman Başlıyor?

Diablo Immortal oyuncularının aklında ki Diablo Immortal 3.Sezon Ne Zaman Başlıyor? Sorusunun cevabı bu içeriğimizde olacak. Diablo Immortal, sallantılı bir başlangıç sonrasında nihayet güzel haberler vererek ayağa kalkıyor.

Diablo Immortal piyasaya çıkmasında bu yana düz bir seyirde ilerledi, ancak işler kesinlikle mobil bir oyun ile daha fazla kitleye ulaşmayı istiyor. Oyunun mikro dönüşümleri hayranlar arasında tartışmalı olmaya devam ediyor ancak geliştiriciler olumlu değişikliklere gitmeye devam ediyor. Hayranlar Diablo 4’ü dört gözle beklerken, oynaması ücretsiz Diablo Immortal, kusurlarına rağmen hala büyük bir başarı elde ederek popüler olmaya devam ediyor.

Diablo Immortal 3.Sezon Ne Zaman Başlıyor?

Diablo Immortal 3.Sezon Ne Zaman Başlıyor?

Diablo Immortal Seazon 3 güncellemesi ve Aspect of Justice adlı bir sonraki Battle Pass, 4 Ağustos’ta sunucu saatiyle 3’te yayınlanacak. Sezon 3’ün Savaş Bileti, sunucu saatiyle 2:59’da sona ermeden önce 1 Eylül’e kadar devam edecek. Temmuz 2022’deki Hungering Moon etkinliği de geri dönecek ve 12 Ağustos’tan 15 Ağustos’a kadar sürecek.

Battle Pass: Adaletin Yönü İçeriği

Önceki Sezonlarda olduğu gibi, Sezon 3 Battle Pass’ın ücretsiz sürümü, oyunculara sonraki 40 kademede oynama fırsatı tanıyacak ve yaptıkları gibi birçok yeni ganimetin kilidini açacak.  Ek olarak, Sezon 3 Battle Pass’ın tamamen isteğe bağlı olan ancak ücretsiz sürümde görülmeyen çeşitli yükseltmeleri içeren iki premium sürümü de bulunuyor bulunuyor:

  • Güçlendirilmiş Savaş Bileti
  • Koleksiyoncunun Güçlendirilmiş Savaş Bileti

Diablo Immortal 3.Sezon Ne Zaman Başlıyor?

Güçlendirilmiş Savaş Bileti, ücretsiz sürümdeki her şeyi içerir, ancak aynı zamanda oyuncuların sıralamalarda tırmandıkça daha fazla ödül kazanmalarını sağlayan bir Güçlendirilmiş parça da ekler. Birinci seviye Adalet Silahının Yaldızlı Görünümü kozmetik ürününü ve 40. seviyede açılan Adalet Zırhının Parıldayan Yönü kozmetik ürününü barındırır.

Koleksiyoncunun Güçlendirilmiş Savaş Bileti yukarıdakilerin hepsini içerir, ancak aynı zamanda Adaletin Sureti Avatar Çerçevesi, Portal kozmetik ve on sıralık bir takviye ekler.

Diablo Immortal 3.Sezon Ne Zaman Başlıyor?

Wrathbone Invasions

3.Sezon ayrıca sunucu saatiyle 12:00’de Wrathbone Invasions olarak bilinen günlük bir etkinliğe de sahip olacak. Burada, oyuncuların çok sayıda seçkin düşmanı yenmesi gerekecek ve yüksek seviyeli ganimet kazanabilecekler. Blizzard ayrıca, oyuncuların Warband üyelerinin Warband menüsünde çevrimiçi olup olmadığını kontrol etmelerine izin vererek, warbandları oluşturmayı ve değiştirmeyi çok daha kolay hale getirmeyi hedefliyor.

Şimdiye kadar bildiğimiz her şey bu kadar daha fazla detay için bizi takip etmeyi unutmayın.

Daha fazla içeriğe ulaşmak isterseniz buraya tıklamanız yeterli.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu