Haberler

Diablo 4’ün Oynanış Videosu Sızdırıldı!

Geçtiğimiz günlerde olay yaratmış olan GTA6 sızıntısının ardından şimdide oyun severler yeni bir sızıntı haberiyle karşı karşıya. Reddit’te bir kullanıcı, Diablo 4’ün testlerinde çekilmiş olan oynanış videosunu da yapmış olduğu paylaşımı ile sızdırdı.

Yaşanılmış olan GTA 6 sızıntısının gölgesinde devasa bir sızıntı daha olduğu ortaya çıktı. Reddit’te bir kullanıcı, henüz net bir çıkış tarihi verilmemiş olan fakat kullanıcıları tarafından 2023 yılında çıkması tahmin edilen Diablo serisinin yeni oyunu olan Diablo 4’ün oynanış videosunu paylaştı. 40 dakikayı aşan uzunluğa sahip olan yayınlanmış videonun oyunun test sürümünden alınmış olduğu öne sürülmüştür.

Diablo 4’ün Sızdırılan Videosu:

Oyunun neredeyse tam halini gösterdiğini söyleyebileceğimiz Diablo 4 videosu, Blizzard’ın “Friends and Family Alpha Test (Arkadaşlar ve Aile Alpha Testi)” sürecinde elde edildi. Yaşanılan bu sızıntının GTA 6 kadar gündem yaratmamasının nedeni Blizzard’ın aslında daha önceleri oyunun oynanışını gösteren bir video yayınlamış olmasından kaynaklanıyordu. Her ne kadar Gta 6 kadar olay yaratmadı desek de video yine de bir sansasyon yaratmayı elbette ki başarmıştır. Blizzard’dan maalesef ki konu hakkında henüz resmi bir açıklama gelmemiştir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Diablo Immortal: Kodlar Nasıl Kullanılır?

Oyuncular yayınlanmış olan 40 dakikalık oyun videosunda oyunun sahip olacağı dövüş sistemine, atmosferine ve görevlerine daha da yakından bakma imkanına sahip olmuştur. Tabii bu videonun, oyunun tam sürümünü temsil edip etmediğinin henüz bir resmiyet kazanmamış olduğunun da altını çizmiş olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu