Haberler

Diablo 4 Hakkında Bildiğimiz Her Şey

Uzun bir süredir beklenen Diablo 4 Hakkında Bildiğimiz Her Şey yazımız ile meraklı oyuncuların merakını giderecek, fragmanlar, karakter özelleştirmesi ve daha fazlasıyla oyun hakkında bilmeniz gereken her şeyi sizlere sunacağız. Diablo serisindeki bir sonraki oyunun şimdiden büyük bir hayran kitlesi oluşmaya başladı yeni haberler de gelmeye başladı işte tüm detaylar.

Diablo, Blizzard’ın en ikonik serilerinden biri olarak yıllardır popülerliğini koruyan efsanevi bir oyun. Cennet ve Cehennem arasındaki savaş şu ana kadar üç oyuna yayıldı ve dördüncü bölüm Blizzcon 2019’da duyuruldu. O zamandan beri Blizzard, mobil oyun Diablo Immortal’ı da piyasaya sürdü.

Diablo 4 Hakkında Bildiğimiz Her Şey

Bununla birlikte, Diablo 4, Diablo 3’ün devamıdır ve serinin hayranlarının büyük beklentiye girdiği bir oyundur. Oyun, Diablo 3 ve Diablo 2’nin en iyi bölümlerini, serinin şimdiye kadarki en heyecan verici girişi olabilecek şekilde birleştiriyor gibi görünüyor.

Diablo 4 Hakkında Bildiğimiz Her Şey

Diablo 4 Çıkış Tarihi Var Mı?

Diablo 4 için henüz somut bir çıkış tarihi yok. Ancak, devam filmi 2023’te bir noktada yayınlanacak.

Diablo 4 Platformları

Diablo 4, tıpkı öncekiler gibi, PC kullanıcıları için Blizzard’ın resmi Battle.net uygulamasının yanı sıra Playstation 5 ve Xbox Series X|S aracılığıyla sunulacak

Microsoft’un Activision-Blizzard’ı satın almasıyla birlikte, Diablo 4’ün Sony platformlarını atlama olasılığı her zaman bulunuyor. Beta sürümünün PS5’e gelmesi beklendiğinden bu pek olası görünmese de Phil Spencer bir Xbox blog gönderisinde, “Activision Blizzard oyunları çeşitli platformlarda oynanıyor ve ilerleyen toplulukları desteklemeye devam etmeyi planlıyoruz” diye açıklamada bulunmuştu.

Diablo 4 Fragmanları

Diablo 4’ün resmi sinematiği 2019’da Blizzcon’a düştü ve Diablo serisinde büyük bir iz bıraktı.

Resmi Tanıtım Filmi

Kapsamlı sinematik, eski görünümlü bir mezara girmeye çalışan üç hazine avcısının yolculuğuyla başlıyor. Ağır yaralı bir rahibin zorla yardımıyla birlik, iblis lordu Mephisto’nun kızı Lilith’in mezarlığı gibi görünen bir yere girer. Avcılar birer birer karanlık bir tarikat tarafından öldürülürken, kanları iblis prensesi çağırma ritüelinin ana bileşeni haline gelir.

Oynanış Fragmanı

Bu özellikle ürkütücü sinemaya eşlik eden resmi oyun fragmanı, Sanctuary’nin 3D dünyasını tüm hack-and-slash ihtişamıyla sergiliyor. Ayrıca bizi tamamen yeni üç sınıfla tanıştırıyor; Barbar, Büyücü ve Druid.

BlizzConline 2021 Rogue Fragmanı

BlizzConline 2021, bize yeni oyunla ilgili birkaç küçük ayrıntı veriyor ve bunlardan biri de yeni sınıf Rogue için bir fragman. Assassin ve Demon Hunter’ı önceki yinelemelerde kanalize eden yüksek hızlı oyuna odaklanarak, hesaba katılması gereken bir güç gibi görünüyor.

Diablo 4: Yeni düşmanlar

Blizzard’ın Haziran Üç Aylık Güncellemesinde açıklandığı gibi, perdeyi aralayan ve dünyayı fethetmek için yol alan bir sürü yeni korkunç yaratık yer alıyor. Güzel kanlı Blood Bishop’tan korkunç örümcek cesedine kadar, Diablo 4’ün en yeni düşmanlarından bazılarını burada görebilirsiniz.

Diablo 4: Karakter Özelleştirme

Oyuncular, Diablo 2’nin önceden ayarlanmış karakterleriyle ve Diablo 3’teki sınırlı özelleştirme seçenekleriyle sınırlıyken, Diablo 4, oyuncuların karakterlerini kalplerinin içeriğine göre süslemesine izin verecek.

Diablo 4 Hakkında Bildiğimiz Her Şey

Yüz özelliklerinden zırhlarına kadar her şeyi seçme yeteneğiyle, Diablo hikayesinin bir sonraki bölümü oyunculara hayallerindeki savaşçıyı yapmalarına imkan sağlıyor.

Daha fazla içeriğe ulaşmak isterseniz buraya tıklamanız yeterli.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu