Haberler

Dead by Daylight Project W’nin Çıkış Tarihini Onayladı

Uzun bir bekleyişten sonra sonunda Dead by Daylight Project W‘nin Çıkış Tarihini Onayladı. Dead by Daylight, Hellraiser, Halloween ve tabii ki Resident Evil gibi dünyaca ünlü franchise’larla iş birliği yapan ayrıntılı korku franchise geçişleriyle ön plana çıkıyor. Haziran 2021’de Dead by Daylight, Jill Valentine, Leon S. Kennedy ve Resident Evil 3 antagonisti Nemesis bazı ikonik Resident Evil karakterlerinin oyuna geldiğini DLC paketi ayrıca Raccoon Şehri Polis Karakolu haritasının yanı sıra özel Chris ve Claire Redfield kozmetiklerini de getirmişti.

Dead by Daylight Project W'nin Çıkış Tarihini Onayladı

Şimdiyse, bir yılı aşan bir süreden sonra yaklaşan DLC Açık Test Beta aşamasına giriyor ve oyunun hayranları uzun zamandır beklenen bir sonraki bölüm hakkında daha fazla şey öğrenebilecekler. Geliştirici Behavior Interactive, iki yeni Survivor, Ada Wong ve Rebecca Chambers ve bir yeni Killer, rezil Albert Wesker içeren Resident Evil: Project W’yi gösterdi. Ayrıca, Behavior, bazılarının beklediğinden daha erken gelebilecek olan DLC için bir çıkış tarihini de paylaştı. Resmi Dead by Daylight Twitter hesabındaki gönderide, Resident Evil: Project W’nin çıkışı 30 Ağustos’ta planlanıyor, yani oyuncuların yeni içeriği alabilmeleri için bir haftadan daha az beklemeleri gerekecek.

PC’deki Açık Test Beta sonrasında oyuncular, The Mastermind olarak bilinen Albert Wesker’ın oynanışta ne kadar korkunç olabileceğini görmüşlerdi. Uroboros Dokunaçlarıyla Kurtulanları yakalama ve onları nesnelere çarpma veya onları uçurma yeteneğine sahip olan The Mastermind, geçen yılki Nemesis ve ölümcül Nurse Killers ile benzer oyun mekaniği kullanan, hesaba katılması gereken bir düşman olarak oyunda dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.

Dead by Daylight Project W’nin Çıkış Tarihini Onayladı

Rebecca ve Ada ayrıca Survivor oyununa yeni bir yaklaşım da vaat ediyor, Ada’nın gizlilik ve kendini korumaya odaklanan avantajlarıyla savaş alanında gizlice dolaşabiliyor veya Rebecca’nın jeneratörleri iyileştirme ve onarmaya avantajlarıyla diğer Hayatta kalanları hayatta tutabilirsiniz. Tüm bu avantajlar satın alındığında Dead by Daylight ‘s Bloodweb’de açılabilecek.

Ek olarak bu DLC ile birlikte, Raccoon Şehri Polis Karakolu haritasında, Katiller ve Hayatta Kalanlar’ın verimli bir şekilde gezinmek için çok büyük ve labirent gibi olduğuna karar verdiği bazı değişiklikler de getiriliyor. Yeni güncelleme de haritayı Doğu ve Batı Kanatlarını ayırarak ikiye bölecek ve Hayatta kalanlar için daha fazla kaçış yolu eklerken, devriye gezen jeneratörleri Katiller için çok daha kolay hale getirecek.

Bir geliştirici güncellemesi, oyuncuların en son PTB’de ellerine geçmesinden bu yana harita ve DLC’deki değişiklikleri ayrıntılı olarak açıkladı. The Mastermind için çarpışmaya daha fazla odaklanan Behavior, katilin Kurtulanları köşelere ve küçük nesnelere çarpmasını önlemek için bazı isabet kutularını ayarladı. Ayrıca, çeşitli yeni Dead by Daylight avantajlarına bir dizi inek ve güçlendirme getirildi ve yeni RPD haritalarında palet sayısı azaltıldı.

Daha fazla içeriğe ulaşmak isterseniz buraya tıklamanız yeterli.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu