Haberler

Cyberpunk 2077 ve The Witcher’da Efsanevi İndirim!

Steam'de CD PROJEKT RED'in (CDPR) 20. Yılına özel bir kampanya başlattı. Bu kampanya bazında The Witcher ile Cyberpunk 2077'ye görkemli denecek indirimler geldi. Ayrıca The Witcher için sunulan genişletme paketleri de indirime girmiş bulunmakta.

Cyberpunk 2077 ve The Witcher’da Efsanevi İndirim!

Steam’de CD PROJEKT RED’in (CDPR) 20. Yılına özel bir kampanya başlattı. Bu kampanya bazında The Witcher ile Cyberpunk 2077’ye görkemli denecek indirimler geldi. Ayrıca The Witcher için sunulan genişletme paketleri de indirime girmiş bulunmakta.

Dünyanın en popüler çevrimiçi oyun platformlarından kabul edilen Steam’de yeni bir kampanya başlatıldı. Video oyun dünyasının önemli isimlerinden olan CD PROJEKT RED’in (CDPR) 20. Yılına hususi olarak başlatılan kampanyada, şirketin tüm oyunlarına tenzilat yapıldı. Yaklaşık yüzde 85’e varan tenzilat, oyuncuları fazlasıyla memnun edecek benzer biçimde görünmekte.

İşin özü, CD PROJEKT RED’in Steam’de fazlaca sayıda oyun mevcut değil. Ancak firma, özellikle de The Witcher serisi ile oyuncuların gönüllerinde taht kurmayı başarabilmişti. Steam’de başlatılan bu kampanya, The Wticher’ı da kapsıyor. Ayrıca senelerce beklenen ve piyasaya sürüldüğü dönem buglar sebebi ile oyun dünyasının gündemine oturan Cyberpunk 2077 de indirime girmiş bulunmaktadır.

Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077

CD PROJEKT RED’in 20. Yılı için başlatılan kampanya bazında Cyberpunk 2077’nin güncel fiyatında yüzde 50 indirim yapıldı. Normal fiyatı 249 TL olan oyun, bu indirim sayesinde ile 124,50 TL’ye satın alınabilir hale geldi.

The Witcher: Enhanced Edition Director's Cut

The Witcher: Enhanced Edition Director’s Cut

CDPR için başlatılan kampanya, The Witcher olmadan olmazdı. Yayıncı firmanın Steam’deki sayfasına baktığımızda; The Witcher serisi oyunların da ek paketlerin de indirime girdiğini görmekteyiz. Bu sayede; 2018 senesinde piyasaya sürülen The Witcher: Enhanced Edition Director’s Cut, yaklaşık yüzde 85 indirime girdi. Normal fiyatı 18 TL olan oyun, bu indirimle 2,70 TL’ye satın alınabilir.

The Witcher 2: Assassins of Kings Enhanced Edition

The Witcher 2: Assassins of Kings Enhanced Edition

The Witcher 2: Assassins of Kings Enhanced Edition’da CDPR’nin 20. Yılına özel yapılan kampanya kapsamında indirime girdi. Yüzde 85 indirimle 4,65 TL’ye satın alma imkanına sahip olduğunuz bu oyun, hikayenin devamı halindeydi.

Cyberpunk 2077

The Witcher 3: Wild Hunt

The Witcher 3: Wild Hunt’un standart versiyonu, yüzde 80 indirimle 11,99 TL’ye satın alınabilmektedir. Ancak kampanya bununla sınırlı değil. The Witcher 3: Wild Hunt için geliştirilen ek paketler de şu an indirim listesinde bulunmakta.

İlginizi Çekebilir: En Çok Satan Listesindeki 10 Oyun Konsolu

Kampanya kapsamında satın alabileceğiniz ek paketler:

The Witcher 3: Wild Hunt – Hearts of Stone:

Eski fiyat: 19,99 TL
İndirimli fiyat: 5,99 TL
İndirim oranı: %70

The Witcher 3: Wild Hunt – Blood and Wine:

Eski fiyat: 39,99 TL
İndirimli fiyat: 11,99 TL
İndirim oranı: %70

The Witcher 3: Wild Hunt – Expansion Pass:

Eski fiyat: 49,99 TL
İndirimli fiyat: 14,99 TL
İndirim payı: %70

Kampanya ile alakalı merak ettiğiniz her şey için bu bağlantıya tıklayıp bilgi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu