Rehber

Lokmalık Bilgiler: Csgo Oyun Modları | Csgo Oyna

Csgo oynamak çocukluğumuzdan beri gelen bir tutku olmuştur. Counter Strike Global Offensive ya da yaygın bilinen adıyla CS GO dünyanın en çok oynanan strateji oyunlarından bir tanesidir. Oyuncuların farklı modlarda oynayabildikleri bu oyunda heyecan dolu anlar yaşamak mümkün. Bir internet ağı üzerince CSGO oyna heyecanı yaşarken oyun için herhangi bir ücret ödememek de en dikkat çeken detaylardan bir tanesi. Peki, CSGO oynamak istediğinizde sizi bekleyen modlar neler olur?

Rekabetçi

CSGO oyna konusunda en çok dikkat çeken alternatif Rekabetçi moddur. Bu modda 5’er kişilik 2 takım birbirlerini imha etmek için karşılaşmaktadır. Terörist ve Anti Terörist olan iki gruptan 16 sayısına ilk ulaşan takım oyunu kazanır. Oyunda toplam 30 raunt vardır ve 15 – 15 eşitlik de söz konusudur. Bu modda oyuncuların dereceleri belirlendiğinden oyundan ayrılmanın cezası vardır. Oyunda rütbe sistemi olduğundan oyuncular da benzer rütbelerdedir.

İlginizi Çekebilir: Csgo Server Nasıl Kurulur?

Yoldaş

Rekabetçi versiyonun minik bir versiyonu olan Yoldaş’ta takımlar iki kişiliktir. Rekabetçi konusundaki bütün kurallar geçerli olurken 9 raunt kazanan takım galip gelir. Rekabetçide kullanılan haritaların daha küçük versiyonları kullanılmaktadır.

Basit Eğlence

10 kişilik takımlar halinde oynanan Basit Eğlence, Rekabetçi modun daha özgür halidir. Oyuna katılma süresi ile ilgili bir sınır olmadığı gibi çıkış sırasında bir ceza da alınmaz. Oyunda 8 raunt kazanan takım galip gelmiş sayılır.

Ölüm Maçı

CSGO oynamak isteyen oyuncular için en eğlenceli modlardan biridir. 10 dakikalık maç süresi boyunca yeniden canlanma ve silah satın alma konusunda bir sınır yoktur. Takımlı ve takımsız oynanabilecek olan oyunca oyuncuların her öldürmeye karşılık 10-12 puan alması söz konusudur.

Savaş Oyunları

Hydra Operasyonu bağlamında oyunda farklı deneyimler yaşamak isteyenler için ideal bir seçim olarak kabul edilmektedir. Standart bir rekabetten çok daha fazlasını sunar.

Tehlikeli Bölge

Bir indirme operasyonu sonrasında kendi teçhizat ve silahlarını toplayan oyuncular 17 rakibi ile çarpışır. 18 oyuncu arasında en son hayatta kalan oyunun galibi olarak kabul edilmektedir. Tehlikeli Bölge, CSGO oynamak isteyen pek çok oyuncu için yeni bir deneyim olarak dikkat çeker.

Csgo Fiyatı Nedir?

Oynaması ücretsiz bir oyundur. Oyun içi alışverişin olduğu bir online fps türüdür.

Csgo Sistem Gereksinimleri Windows

MİNİMUM:

  • İşletim Sistemi: Windows® 7/Vista/XP
  • İşlemci: Intel® Core™ 2 Duo E6600 veya AMD Phenom™ X3 8750
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: Ekran kartı 256 MB ya da daha üstü belleğe sahip olmalı ve Pixel Shader 3.0 desteğine sahip DirectX 9 uyumlu olmalıdır.
  • DirectX: Sürüm 9.0c
  • Depolama: 15 GB kullanılabilir alan

Csgo Sistem Gereksinimleri macOS


MİNİMUM:

  • İşletim Sistemi: MacOS X 10.11 (El Capitan) ya da üstü
  • İşlemci: Intel Core Duo İşlemci (2GHz ya da üstü)
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: ATI Radeon HD 2400 ya da üstü / NVIDIA 8600M ya da üstü
  • Depolama: 15 GB kullanılabilir alan
Başa dön tuşu