Rehber

COD Warzone Hata Kodu 38 Nasıl Düzeltilir?

Bu yazımızda COD Warzone Hata Kodu 38 Nasıl Düzeltilir? sorusunun cevabını detaylıca vereceğiz. Arkadaşlarınızla veya tek başınıza maceraya atılmak için Call of Duty: Warzone maçına girmek istiyorsanız, birkaç sorunla karşı karşıya kaldığınız durumlar olabilir. Sunucularla ilgili bir şeyler olabilir veya biraz daha yerelleştirilmiş bir şey olabilir. Hata 38 durumunda, yerel bir bağlantı sorunu nedeniyle oyuncular bir oyuna katılamadığından, ikincisinden daha fazla görülen bir sorun olarak karşımıza çıkıyor.

Ancak, karşılaştığınız durum buysa, bu sorunu çözmenin hızlı ve kolay bir yolu bu yazıda olacak, böylece siz ve arkadaşlarınız savaş alanına hakim olmaya geri döneceksiniz. Neyse ki sorunu çözmek oldukça kolay bu yüzden Call of Duty: Warzone’da Hata 38’i nasıl düzeltebileceğinizle ilgili tüm ayrıntılar aşağıda sizlerle.

COD Warzone Hata Kodu 38 Nasıl Düzeltilir?

COD Warzone Hata Kodu 38 Nasıl Düzeltilir?

Warzone’da yeni bir tur başlatmayı denediğinizi veya bu hatayı ekranınızda görmek için oyunu ilk kez başlattığınızı düşünelim. Yapabileceğiniz ilk şey, diğer oyuncuların da bu sorunla karşılaşıp karşılaşmadığını görmek için size bir uyarı verecek olan Warzone Sunucu Durumu’nu kontrol etmektir.

Ancak, Hata 38 normalde bir Yerel Bağlantı hatası olarak kabul edilir, yani sizin tarafınızdan çevrimiçi olmanızı engelleyen bir şeydir. Önerdiğimiz ilk şey bu sorunun devam etmesine neden olan herhangi bir hatayı görmek için sisteminize yeniden başlatma seçeneği seçmektir. Ancak, bu işe yaramazsa, yönlendiricinizi yeniden başlatmayı deneyebilirsiniz; bu sorunu ve diğer cihazlarda karşılaşabileceğiniz diğer bağlantı sorunlarını da hızla çözebilir.

Ne yazık ki, bu seçeneklerden hiçbiri işe yaramazsa, denenecek bir sonraki en iyi şey oyunu kaldırıp yeniden yüklemek olacaktır. Önceki yöntemler sizi tekrar çevrimiçi duruma getirmek için fazlasıyla yeterlidir.

Daha fazla içeriğe ulaşmak isterseniz buraya tıklamanız yeterli.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu