Rehber

COD Modern Warfare 2 Çok Oyunculu Açık Beta Nasıl Oynanır

Her oyuncunun sabırsızlıkla beklediği ve araştırdığı COD Modern Warfare 2 Çok Oyunculu Açık Beta Nasıl Oynanır sorusunun cevabı bu yazımızda sizlerle. Modern Warfare 2 Açık Beta, erken erişim testinin yıllık eğiliminin resmi olarak 2022’de de devam etmesiyle hızla yaklaşıyor. Beta’ya nasıl erken erişileceğinden, nelerin beklendiğinin bir özetine kadar, bilmeniz gereken her şey bu yazıda olacak.

Vanguard döngüsü yavaşlamaya başladığında, Modern Warfare 2 hızla ilgileri üstüne çekmeyi başarıyor. Modern Warfare 2 için iki Açık Beta dönemi duyuruldu ve sabırsızlıkla beklenecek çok şey içerdiğini söyleyebiliriz. Erken erişimden PlayStation’ın özel penceresine göz atmaya kadar, Modern Warfare 2 Beta hakkında bilinmesi gereken her şeyin tam bir dökümü burada.

COD Modern Warfare 2 Çok Oyunculu Açık Beta Nasıl Oynanır

COD Modern Warfare 2 Çok Oyunculu Açık Beta Nasıl Oynanır

Modern Warfare 2 Açık Beta Çıkış Tarihi ve Erken Erişim

Modern Warfare 2 Beta, Eylül ayında iki ayrı hafta boyunca gerçekleşir. 19-20 Eylül arasında tüm PlayStation oyuncularına açılmadan önce 16-17 Eylül’e kadar erken erişimle sezon başlatılıyor. Unutmayın, Modern Warfare 2 Beta’ya erişmek için PlayStation Plus gerekli değildir.

Beta daha sonra ikinci haftada tüm platformlarda yayınlanmadan önce birkaç günlüğüne açılır. 24-26 Eylül’deki son açık Beta uzatmasından önce, 22-23 Eylül’de yeniden erken erişim başlatılır. Aşağıda, bilmeniz gereken önemli Modern Warfare 2 Beta tarihlerine yer verdik.

Birinci Hafta Sonu (PlayStation’a Özel)

  • 16-17 Eylül (Erken Erişim)
  • 18-20 Eylül (Açık Beta)

İkinci Hafta Sonu (Tüm Platformlar – Çapraz Oyun Beta)

  • 22-23 Eylül (Erken Erişim)
  • 24-26 Eylül (Açık Beta)

Modern Warfare 2 Beta Platformları

Modern Warfare 2 Açık Beta’nın PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X | S, Battle.Net ve Steam.

İlgili tüm platformlardaki oyuncular Açık Beta aracılığıyla aksiyonun erken bir örneğinde kendilerine yer bulabilecekler.  Ayrıca, ikinci Beta penceresinin tam çapraz oyun işlevselliğine sahip olduğunu kesin olarak söyleyebiliriz, yani oyuncular takım kurabilir ve farklı donanımlardaki oyunculara karşı rekabete girebilecekler.

COD Modern Warfare 2 Çok Oyunculu Açık Beta Nasıl Oynanır

Modern Warfare 2 Açık Beta Erken Nasıl Oynanır?

Modern Warfare 2 Beta’ya erken erişim sağlamak, tam oyunu seçtiğiniz platformda ön sipariş vermek kadar kolaydır. Nerede oynadığınıza veya oyunlarınızı nasıl satın aldığınıza bakılmaksızın, tüm ön siparişlere erken erişim hakkı verilmektedir.

Modern Warfare 2’nin herhangi bir sürümünü ön sipariş vermek, Beta’ya erken erişim sağlamanıza imkan tanıyacak. Modern Warfare 2’yi konsolda PlayStation Store, Microsoft Store üzerinden dijital olarak veya Battle.Net veya Steam aracılığıyla PC’de dijital olarak ön sipariş verirseniz, kullanıma sunulduğunda erken erişim dönemine katılmak için otomatik olarak kaydolursunuz.

Fakat, Modern Warfare 2’yi gerçek bir mağazada ön sipariş verirseniz, erken erişim Beta kodunuz perakende satış fişine yazdırılmalı veya çevrimiçi bir makbuz aracılığıyla gönderilmelidir.

13 karakterlik Beta kodunuzu fiziksel ön siparişlerle kullanmak için erken erişim elde etmek için resmi COD Beta ödeme sayfasına gidin.

  • Herhangi bir platformda Modern Warfare 2’nin herhangi bir sürümünü ön sipariş verin.
  • Dijital bir kopya için ön sipariş verdiyseniz, hemen Beta için kilitlenirsiniz.
  • Fiziksel bir kopya için ön sipariş verdiyseniz, 13 karakterli Beta kodunuzu buradan kullanın.

Daha fazla içeriğe ulaşmak isterseniz buraya tıklamanız yeterli.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu