Haberler

Call of Duty, Warzone & Vanguard Sezon 3 İçin Godzilla Gelebilir

Call of Duty: Warzone ve Vanguard’ın İkinci Sezonunun sonuna yaklaşırken, birçok oyuncu Caldera adasında sırada ne olacağını merak merakla bekliyor. İkinci Sezon Reloaded, bu yılın Mart ayının sonuna doğru oyunculara yeni içerikler sundu ve şimdi hem yeni Call of Duty oyunu hem de battle royale oyunu, Nisan ayının sonunda yeni bir güncelleme alacak.

İkinci Dünya Savaşı’nda geçen, Call of Duty: Vanguard özellikle tarihi doğru bir şekilde işlemesiyle biliniyor. Örnek vermek gerekirse, İkinci Dünya Savaşı sırasında silahlar ve karakterler için kozmetik ürünler bulunmuyordu. 3. Sezon fragmanına bakarsak, Call of Duty: Warzone ve Vanguard olayları daha da ileriye taşıyacak.

Call of Duty, Warzone & Vanguard Sezon 3 İçin Godzilla Gelebilir

Yayınlanan fragmanda, Harpy ekibi Nazilerin Caldera’yı yok etmesini önlemek için görevlendiriliyor ve böylece gelecekteki Call of Duty: Warzone ve Vanguard sezonları için ortamı oluşturmuş oluyor. Hayranları için en ilginç olan şey ise, Call of Duty: Warzone’a tüm silahlardan daha güçlü yeni bir tehdidin geldiğini gösteren sinematik fragmanın sonlarına doğru beliriyor. Pek çok hayran, Godzilla ve King Kong gibi karakterlerin ortaya çıkması da dahil olmak üzere “Monsterverse”in Call of Duty’ye geleceğini düşünüyor. Fragmanı izlerseniz ve kanıtlara göz atarsanız bu konuda haklı olduğumuzu sizler de göreceksiniz.

Call of Duty, Warzone & Vanguard Sezon 3 İçin Godzilla Gelebilir

YouTuber PrestigeIsKey, Twitter hesabında sesin bir spektrograftan geçtiği ve “Canavarlar Gerçek” sözlerini bulduğu bir ekran görüntüsü paylaştı. Bir başka Twitter kullanıcısı, fragmandaki sesle eşleşen Godzilla’nın orca benzeri sesinin döngüsel sesiyle yanıt verdi. Bu ipuçlarının her ikisi de ünlü kaiju’nun Warzone’da muhteşem bir şekilde ortaya çıktığını güçlü bir şekilde gösteriyor.

Activision, Modern Warfare’in 2019’da yeniden başlatılmasıyla başlayan Warzone battle royale modu için kapsamlı bir hikayeye başlamıştı. O zamandan beri, her Call of Duty serisi, dünyalarından bazılarını büyük Warzone’a dahil edilmişti.

Daha fazla içeriğe ulaşmak isterseniz buraya tıklamanız yeterli.

Başa dön tuşu