Haberler

Call of Duty Modern Warfare 2, Şimdiden Zamlandı!

Call of Duty Modern Warfare 2'nin Steam'deki fiyatına muazzam düzeyde bir zam yapıldı. Oyunun fiyatı şimdiden 1000 TL'nin üzerine çıkmış bulunmakta.

Call of Duty Modern Warfare 2’nin Steam’deki fiyatına muazzam düzeyde bir zam yapıldı. Call of Duty Modern Warfare 2’nin fiyatı şimdiden 1000 TL’nin üzerine çıkmış bulunmakta.

Call of Duty Modern Warfare 2, Şimdiden Zamlandı!

Son dönemde fiyatı fazlasıyla artan ürünler arasında oyunlar da yerini almış durumda. Her ne kadar çeşitli abonelik sistemleri sayesinde oyunları daha uygun fiyata oynama şansına erişebiliyor olsak da, tek bir oyuna sahip olmak için ödenmesi gereken miktar kimi zaman çok yüksek olabiliyor.

 

Bu zamlanan oyunlardan biri de Call of Duty Modern Warfare 2 oldu. Daha henüz oyun piyasaya bile çıkmadan fiyatı artış gösterdi. Üstelik bu zam artışı sebebi ile yapımın fiyatı oldukça yüksek seviyeye ulaşmış oldu. Oyuncuların 1000 liranın üstünde bir miktarı ödemesi gerekiyor.

400 TL’lik Bir Zam

Call of Duty Modern Warfare 2 maliyetli ve kaliteli bir yapım olarak Steam’deki yerini almıştı. Önceden oyunun açıklanan ilk ön sipariş fiyatı 699 TL’di. Tam 400 liralık zamla birlikte oyunun yeni fiyatı 1099 TL’ye yükselmiş oldu. Böylelikle ilk defa bir AAA oyunun fiyatı Türkiye’de 4 haneli seviyeye çıkmış oldu.

Call of Duty Modern Warfare 2

Oyunun Steam mağazasında 2 farklı versiyonu bulunmaktadır. Bunlardan “ucuz” olanı 1099 TL’ye satışa çıkacak. Oyunun Vault Edition olarak geçen versiyonunu almak isteyenlerin ise ödemesi gereken ücret 1499 TL olarak güncellendi.

İlginizi Çekebilir: GTA’nın Yayıncısından ‘Yüzüklerin Efendisi Oyunu’ Geliyor!

Call of Duty Modern Warfare 2’de hikaye modu, çok oyunculu modu ve hikaye tabanlı Spec Ops modları bulunmakta. Oyunun konusu firma tarafından net olarak açıklanmamış olsa da, Kolombiyalı uyuşturucu karteliyle savaşan bir ekip olabileceğimiz ifade ediliyor. Activision ise bu oyunun CoD 2.0 olacağını dile getiriyor. Bu tarz haberlere ulaşmak istiyorsanız sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın.

Başa dön tuşu