Haberler

Call Of Duty: Classified Arms Güncellemesindeki 6 Ekleme

Call Of Duty: Classified Arms Güncellemesindeki 6 Ekleme haberiyle karşınızdayız. Classified Arms güncellemesi olarak geçen en yeni güncellemeyle, Call of Duty Vanguard’ı battle pass’ın üçüncü sezonunda geldi. Yeni sezon ve yepyeni battle pass ile birlikte Sledgehammer Games, bazı heyecan verici yeni sürümler getirerek Call of Duty serisini yenilemeye çalıştığını bizlere gösterdi.

Call Of Duty: Classified Arms Güncellemesindeki 6 Ekleme

Güncellemede, Warzone ve klasik çok oyunculu için yeni deneyimleri beraberinde getirmeye ek olarak sevilen silahlar, ekipmanlar ve keyfini sürebileceğiniz birkaç yeni karakter de ekliyor. Oyunu değiştirecek, hatta oyunculara Warzone’un geleceğinin nasıl göründüğünü belirleyecek bazı eklemeler de bulunduğunu söyleyebiliriz.

Yeni Gulag

Call Of Duty: Classified Arms Güncellemesindeki 6 Ekleme

Çoğu battle royale oyuncusu için sonuna kadar gitmek bir hedefken ölmek iyi bir şey değil. Genellikle oyuncular ve takım arkadaşları oyunun sonuna kadar gitmek ister. Warzone’un bu kadar popüler olmasının ana sebeplerinden biri de bu: Gulag’ın piyasaya sürülmesi.

Classified Arms güncellemesi, insanların düşmanlarını bulması ve yok etmesi için yeni bir Gulag haritası oluşturup karşımıza çıkardı. Bir diğer adıyla Hold içeriden bir geminin göbeğine benzediğini söyleyebiliriz. Bu gemi benzeri harita nispeten simetrik hatlar içeriyor ve keskin nişancılar için bazı kullanışlı koridorlara ve haritanın çoğunda yakın dövüş veya sadece bazı harika silah becerileri için güzel bir açık alanı ile keyifli dakikalar dürebileceğiniz farklı bir harita.

Yeni Haritalar

Call Of Duty: Classified Arms Güncellemesindeki 6 Ekleme

Call of Duty’yi diğer birinci şahıs nişancı oyunlarından ayıran şey en önemli unsurlardan biri de hiç şüphesiz harita çeşitliliğidir. Oyuncular büyük ölçekli, daha yavaş tempolu bir oyun oynamayı seçebilir ve ardından bir sonraki yakın dövüş kaotik haritasında kendilerini bulabildikleri için keyifli geliyor. Yeni güncellemenin öncelikli olarak odaklandığı şey, özellikle oyunda zaten birkaç büyük harita olduğundan daha küçük haritalarda daha fazla oyuncuyu toplamak.

İki yeni Mayhem ve Sphere.

Mayhem eski bir film setinden esinlenerek tasarlanmıştır ve sevkiyatın getirdiği kaos türünü getirmesi garanti edilen üç şeritli bir yakın dövüş haritası olarak oyuna getirilmiştir.

Sphere’e ise daha az film ve daha çok bilim laboratuvarı diyebileceğimiz bir yer. Oyunun sonunda elektrik, ateş ve birçok kurşun deliği ile dolu rustik bir bilim laboratuvarında yer aldığınızı göreceksiniz. Bununla birlikte, sezonun ilerleyen günlerinde gelecek olsa da birden fazla katman, açık alan ve yakın dövüş unsurları ile hızlı tempolu bir deneyim sunacağa benziyor.

Teçhizat

Call Of Duty: Classified Arms Güncellemesindeki 6 Ekleme

Sledgehammer ‘ın yeniden piyasaya sürülmesi, Classified Arms güncellemesine yapılan tek nostaljik ekleme olmadığını söyleyebiliriz. Yeni bir Alan Yükseltmesi, bir kez daha varlığıyla savaş alanında kendinden söz ettirme şansı verildi.

Warzone Değişiklikleri

Call Of Duty: Classified Arms Güncellemesindeki 6 Ekleme

Warzone’a eklenen tek ilginç şey yeni bir Gulag değil. Popüler battle royale’in yaratıcıları, daha da popüler olan bazı canavarların imalarını oyun içerisinde eklemişe benziyor. Monarch Operasyonunda bunun izlerini görebiliyoruz.

Bu detaylar oyuncuları Caldera’daki mağaraların etrafındaki bazı ilginç tablolara dikkat etmeye yönlendiriyor. Ayrıca, tedarik kutuları ve haritanın etrafında noktalı Harabeler içinde gizlenmiş bazı büyük kafatasları ve gizemli canavar kalıntıları da bulunuyor. Bütün bunlar, Warzone’da olacaklar için kayda değer miktarda heyecanı oyuna katıyor.

Silahlar

Call Of Duty: Classified Arms Güncellemesindeki 6 Ekleme

Her savaşı biraz daha benzersiz kılan, üçüncü sezonun ana odak noktası gibi olarak görülen bu güncelleme çok şeyi değiştirecek. Herhangi bir Call of Duty hayranının bayılacağı üç harika silah ve bir nostaljik yakın dövüş silahı da gelecek.

Eklemeler şunları içeriyor:

  • M1916: Nişancı Tüfeği
  • Nikita AVT: Saldırı Tüfeği
  • H4 Blixen: SMG
  • Sledgehammer: Yakın Dövüş

Sledgehammer ve H4 Blixen’in sezonun ilerleyen günlerde veya H4 için SMG tabanlı bir meydan okuma veya yakında geleceği bildirilen yakın dövüş tabanlı bir meydan okuma yoluyla mevcut olduğunu belirtelim.

Karakterler

Call Of Duty: Classified Arms Güncellemesindeki 6 Ekleme

Yeni silahlar ve yeni ekipmanlar geldiyse de oyuncuların tamamen yeni bir teçhizatı deneyebilmeleri için birkaç yeni karaktere ihtiyacı olabiliyor. Keşfedilecek etkileyici üç yeni karakter sunuldu.

Onlar Mateo Hernandez, Florence Carter ve Kim Tae Young. Bu karakterlere bir bakış ve birçok oyuncunun favorisi olacağa benziyor.

Call Of Duty: Classified Arms Güncellemesindeki 6 Ekleme

Daha fazla içeriğe ulaşmak isterseniz buraya tıklamanız yeterli.

 

Başa dön tuşu