Haberler

Bu Hafta 309 TL Değerinde Efsane Oyun Borderlands 3 Epic Games’te Ücretsiz

Epic Games, her hafta en az 1 oyunu ücretsiz olarak sunmakta. Epic Games’in ücretsiz sunduğu oyunlar özellikle bütçe konusunda sorun yaşayan oyunseverleri mutlu etmekte. Bu oyunlar kimi zaman oldukça kaliteli ve pahalı olabilirken, kimi zaman da vakit harcamaya değmeyecek kadar sıkıcı olabiliyor. Biz de Gamercommunity ekibi olarak her hafta Epic Games bedava oyun takibi yaparak sunulan oyunun oynamaya değer olup olmadığını sizlere sunuyoruz.

Epic Games’in sır gibi sakladığı ücretsiz oyunlar olan Mystery Game’in bu haftaki oyunu Borderlands 3. Büyük bir oyuncu kitlesi tarafından oldukça fazla sevilen ve yine oynama süresi olarak 200 saati aşabileceğiniz bir oyun olan Borderlands 3, 26 Mayıs tarihine kadar Epic Games üzerinden ücretsiz olarak edinilebilecek.

Oyunu ücretsiz edinmek için Epic Games’e giriş yapmanız veya kayıt olmanız gerekli. Ardından mağaza bölümünden Borderlands 3’ü edinmeniz ve Epic Games kütüphanesi aracılığıyla oyunu indirmeniz gerekli. Oyun indikten sonra oyuna tıklayıp başlayabilirsiniz.

Borderlands 3 Sistem Gereksinimleri

MİNİMUM:

  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Windows 7/10 (latest service pack)
  • İşlemci: AMD FX-8350 or Intel i5-3570
  • Bellek: 6 GB RAM
  • Ekran Kartı: AMD Radeon™ HD 7970 or NVIDIA GeForce GTX 680 2 GB
  • DirectX: Sürüm 11
  • Depolama: 75 GB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: DirectX Compatible

Borderlands 3 Size Göre Bir Oyun mu ?

Borderlands 3, FPS aksiyon tarzındaki serinin 4. oyunu olarak piyasa sürülmüş durumda. Hikayesi çok ön planda olmasa da kaliteli mizahı oyuncuların ilgisini çekmeyi başarıyor. Özellikle çok da yüksek olmayan sistem gereksinimleri ile orta düzey bir bilgisayar ile rahatlıkla oynanabiliyor. Yakın bir çıkış tarihine sahip olan oyunun Steam puanı da %84 oranında olumlu. Hem yakın tarihte çıkan bir oyun olması hem de böyle sevilen bir oyun olması Borderlands 3’ü tüm oyuncular için daha da değerli kılıyor. Şimdi biraz da oyunun olumsuz yönlerinden bahsedelim. Öncelikle oyunda maalesef Türkçe dil desteği bulunmuyor. Bununla birlikte, oyunu üreten ekibin season pass konusunda çıkardığı ekstra talepler yüzünden birçok oyuncu olumsuz yorum vermeye başlamakta.

Sonuç olarak; Borderlands 3 bedava şekilde alındığı takdirde kesinlikle vakit kaybı olmayacak bir oyun. En azından gelecekte oynamak üzere kütüphanenize eklemenizi tavsiye ederiz. Son günün 26 Mayıs olduğunu da tekrardan hatırlatmak isteriz.

İlginizi Çekebilir: Playstation Plus Abonelik Oyunları Açıklandı

Başa dön tuşu