Haberler

Birinci Şahıs Hayatta Kalma Oyunu Serum Duyuruldu

Oyun dünyasına giren Birinci Şahıs Hayatta Kalma Oyunu Serum Duyuruldu. Geliştirici Game Island, serum tarafından yerleştirilen bir ormanda zanaat yapmanız, avlanmanız, adapte olmanız ve hayatta kalmanız gereken PC için birinci şahıs hayatta kalma oyunu Serum’u sonunda oyuncuların beğenisine sundu.

Game Island, silah ve tuzaklar üretebileceğiniz ve vahşi doğadan kurtulmaya hazırlanabileceğiniz güvenli bölgeler ve barınaklar olacağını aktarıyor. Bu arada, ormandaki serum bulaşmış mutant hayvanlarla savaşmanız da gerekecek.

Birinci Şahıs Hayatta Kalma Oyunu Serum Duyuruldu

Birinci Şahıs Hayatta Kalma Oyunu Serum Duyuruldu

Bununla birlikte, bir kanca, hayatta kalmak için serumu kendi sisteminize enjekte etmeniz gerekiyor; sizi fiziksel ve zihinsel olarak değiştirecek olsa da birkaç dakikada bir daha fazlasını almazsanız öleceksiniz. Ancak düşmanlardan ve diğer varlıklardan serum elde edebileceğiniz için her canlı potansiyel bir serum kaynağı olarak oyun içerisinde ilerleyişinizde sizlere yardımcı olacak. Serum’un henüz bir çıkış tarihi yok, ancak hazır olduğunda Steam’de yayınlanacağını söyleyebiliriz.

Bilgisayarım Serum’u Çalıştırabilir mi? Serum sistem gereksinimleri için buraya tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu