Listeler

Arkadaşlarla Oynanacak Oyunlar Listesi 2022

Arkadaşlarla oynanacak oyunlar yazımızda güzel ve kaliteli oyunların içerdiğini söylemekte fayda var. Eğer arkadaşlarınızla hangi oyunu oynayacağınıza karar veremiyorsanız bu yazımız sizler için.

Mobil ve PC olarak ayırdığımız oyun listemize bir göz atalım.

DAUNTLESS (PC)

Arkadaşlarla oynanacak oyunlar arasında en iyi Co-op oyunlarından biri olan Monster Hunter: World oyununun ücretsiz alternatifidir Dauntless. Öğrenme aşaması kısa ve hızlı olmasıyla birlikte ekipçe yaratık avına çıkabilir, maceralı bir serüvene ortak olabilirsiniz.

 

WE WERE HERE (PC)

Arkadaşlarınızla bulmacalı oyunları seviyorsanız, bu oyun oldukça ideal. Kale içinde birbirinden ayrılmış iki arkadaşı bulmasını sağlıyorsunuz oyunda. İletişim kurmak içinse yalnızca telsizler var. İki oyuncu çıkan bulmacaları çözüp birbirlerini bulmak için kalede heyecanlı bir mücadele veriyor.

 

CONQUEROR’S BLADE (PC)

Strateji oyunlar arasında en iyilerinden biri olan Blade, Orta Çağ temasından esinlenerek düşman ordusunu yenip yok etmeye çalışan bir komutanı canlandırıyorsunuz. Tek başına oynama imkanı sunsa da arkadaşlarınızla birlikte yardımlaşarak oynamanız oyunu daha eğlenceli kılar.

CALL OF DUTY WARZONE (PC)

Arkadaşlarla oynanacak oyunlar listesinin olmazsa olmazı, bildiğimiz Call of Duty efsanesi bu sefer ücretsiz olarak Warzone oyununu piyasaya sundu. Muhteşem grafikler, gerçek savaş hissiyatını veren efekt ve genişlik, bitmek bilmeyen rekabet ve ekip arasındaki dayanışma ruhunu sonuna kadar yaşayacaksınız. 

A WAY OUT (PC)

Film tadında serüvenli ve bol heyecanlı bir hikaye ve kaçış temasına sahip A Way Out. Başta söyleyelim bu oyun ücretli. Orijinal fiyatının 29,99 Euro olduğunu da eklemeden geçmeyelim. Yerel veya çevrim içi ile birlikte oynayabileceğiniz oyun, iki türlü ekranı yarıya bölerek iki farklı karakterin başından geçen olayları aynı anda anlatıyor. 

UNKILLED (Mobil)

Ücretsiz sunulan ve FPS oyunu olan Unkilled, yüksek kalitedeki grafikleri ve başarılı efektlerle iyi bir oyun olduğunu bizlere gösteriyor.

40’tan fazla silah çeşidine sahip ve 5’ten fazla da silah sınıfını içinde barındırıyor. Aynı zamanda başarılı bir hikayeye sahip olup, 150’den fazla da görev içeriyor. Ara yüzünün kullanışlı olduğunu da söylemekte fayda var. Bizce bu oyunu kaçırmayın.

CRITICAL OPS: MULTIPLAYER FPS (Mobil)

Üç boyutlu olup çok oyunculu özelliğe sahip olan Critical Ops, silah oyunlarını seven oyuncular için favorilerinden biri olacak diyebiliriz. Oyunda ister klan oluşturun, isterseniz de var olan klana katılın. İki farklı amaç sunuluyor; ya bombayı imha eden ya da bombayı kuran ekipte bulunun. İki farklı yerde de görevinizi iyi bir biçimde yerine getirmeye çalışın.

Okudunuz Mu?: En İyi Ekran Kartı Sıralaması 2022

MODERN COMBAT 5 (Mobil)

Gameloft tarafından geliştirilen ve birinci şahıs nişan alma oyunları arasında da oldukça popüler olan Modern Combat 5, üst kalitedeki grafik ve güçlü silahlarla oyunu ister tek ister arkadaşlarınızla birlikte oynayın. Ücretsiz olmasıyla birlikte biraz fazla reklama sahip olduğunu da baştan söyleyelim, sizi uyaralım. Eğer yine de oynarım derseniz, fazlasıyla eğlenerek oynayacağınızı düşünüyoruz.

Bugün arkadaşlarla oynanacak oyunlar listemizi sizlere sunduk. Bir sonraki yazıda görüşmek üzere.

Pubg Mobile Hesap Satışı Yapılır Mı? 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu