Haberler

Amazon Prime Gaming’in Ağustos Ayı 6 Ücretsiz Oyunu

Amazon Prime Gaming'in Ağustos Ayı 6 Ücretsiz Oyunu, resmi kaynaklardan belirli olduğu açıklandı.

Amazon Prime Gaming’in Ağustos Ayı 6 Ücretsiz Oyunu

Amazon Prime Gaming’in Ağustos Ayı 6 Ücretsiz Oyunu, resmi kaynaklardan belirli olduğu açıklandı. Oyuncular bu ay, toplam fiyatı 263 TL olan 6 oyuna hiçbir ücret vermeden oyunlara rahatlıkla ulaşabilecekler. Amazon Prime Gaming’in Ağustos Ayı 6 Ücretsiz Oyunu yapılan resmi açıklamada, oyuncuların ücretsiz bir biçimde oynayabilecekleri 6 oyun verildiğini görmekteyiz. Bu oyunlar, oyuncuların yüzlerce liralık tasarruf etmeleri anlamına gelmektedir.

Amazon üyesi değilseniz bu linke tıklayarak abone olabilirsiniz.

Listede nostaljik oyunlar da mevcut. Bunlardan biri ilk kez 1988 yılında piyasaya sürülen “Zak McKracken and the Alien Mindbenders” isimli oyun da ücretsiz hale getirilmiş durumda. Şimdi hep birlikte Amazon Prime Gaming’in Ağustos Ayı 6 Ücretsiz Oyunu listesine bakalım.

StarCraft: Remastered (149 TL)

StarCraft: Remastered, bir platform oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Uzay temasına sahip olan bu oyun, zaman makinesine bindirip sizi atari oyunlarının dönemine götürecek.

Zak McKracken and the Alien Mindbenders (11,50 TL)

1980’li yıllarda piyasaya sürülmüş olan oyun, o yıllarda oldukça ilgi ile karşılanmıştı. Amazon, unutulmaya yüz tutmuş bu oyunu gündeme getirip tekrar canlandırmayı başardı.

Beasts of Maravilla Island (18,50 TL)

Tek oyunculu bir oyun olan Beasts of Maravilla Island, en çok da grafikleriyle dikkat çekiyor.

Recompile (32 TL)

Amazon Prime Gaming abonelerine özel ücretsiz hale getirilen platform oyunlarından bir tanesi de Recompile. Oyunda yaptıklarınız, oyunun sonunu tamamen değiştirecek bir türe sahip.

ScourgeBringer (27 TL)

2 boyutlu grafiklere sahip olan ScourgeBringer, çok detaylara sahip olmayan basit bir platform oyunudur.

Family Mysteries: Poisonous Promises (25 TL)

Amazon Prime Gaming’in Ağustos Ayı 6 Ücretsiz Oyunu listenin sonunda ise gizli objeleri bulup ve birden fazla bulmacaları çözme yapısına odaklanan oyun, bir cinayeti mercek altına alıyor.

İlginizi Çekebilir: Birbirinden İyi ve Popüler 10 Açık Dünya Oyunu

Başa dön tuşu