Listeler

Ağustos Ayında Çıkacak En İyi 9 Oyun

Ağustos ayı oyun sektörü için kesinlikle mühim bir ay olacak ve bu ay içinde birçok popüler ve kaliteli oyunun çıkışına şahitlik yapacağız.

Ağustos Ayında Çıkacak En İyi 9 Oyun listemize hoşgeldiniz. 2022 yılı birbirinden yeni AAA ve bağımsız oyun için bir çıkış yılı olmaya hız kesmeden devam etmekte. Ağustos ayı oyun sektörü için kesinlikle mühim bir ay olacak ve bu ay içinde birçok popüler ve kaliteli oyunun çıkışına şahitlik yapacağız. Bugün Ağustos ayında çıkacak olan oyunlar listemizde sizlere önümüzdeki ay çıkacak olan oyunların duyurulan tarihlerini ve oyunlar ile alakalı bazı detayları paylaşacağız. Hazırsanız başlayalım!

Ağustos Ayında Çıkacak En İyi 9 Oyun

Ağustos Ayında Çıkacak En İyi 9 Oyun

Two Point Campus

Ağustos Ayında Çıkacak En İyi 9 Oyun listesinde olan Two Point Campus olacak. Two Point Campus, Two Point Studios’un geliştirdiği ve Sega tarafınca yayınlanacak olan bir iş simülasyonu oyunudur. Oyunda oyuncular bir üniversite kampüsünü inşa edip, yönetmeye çalışacak. Two Point Campus, 9 Ağustos 2022’de PC, Nintendo Switch, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One ve Xbox Series X/S platformlarında oyuncularla buluşacak.

Ağustos Ayında Çıkacak En İyi 9 Oyun

Thymesia

OverBorder Studio tarafından geliştirilen Thymesia, tür olarak aksiyon-Rpg oyunlarından biridir. Oyun 9 Ağustos’ta Xbox X ve S Serisi, PC, PlayStation 5 için piyasaya çıkacak. Oyuncular Thymesia’da “Corvus” adlı gizemli bir karakteri oynayacak. Sizi bekleyen problemli savaş mekanikleriyle ve veba salgınının enerjisini kullanarak düşmanları alt etmeye hazır olun!

Cult of the Lamb

Cult of the Lamb

Cult of the Lamb, bağımsız geliştirici olan Massive Monster tarafından geliştirilen, haydut konseptli bir aksiyon-serüven oyunudur. Oyunun 11 Ağustos 2022’de PC, Nintendo Switch, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One ve Xbox Series X/S için piyasaya çıkması umut ediliyor. Oyunun temel amacı sadık üyelerden oluşan gizemli bir tarikat kurmak. Tarikatınızı oluşturmak için gizemli bölgelerde çeşitli serüvenler yaşamanız gerekir.

Ağustos Ayında Çıkacak En İyi 9 Oyun

Marvel’s Spider-Man Remastered

Ağustos Ayında Çıkacak En İyi 9 Oyun listemizin bir diğer oyunu olan Sony’nin Playstation platformunda yayınlanan en popüler süper kahraman oyunlarından kabul edilen Marvel’s Spider-Man Remastered, 12 Ağustos’ta PC’ye gelecek. Oyun temel olarak klasik bir süper kahraman konulu aksiyon-serüven RPG oyunudur. Hikaye ise bildiğiniz üzere Peter Parker’ın bir taraftan düzgüsel bir insan olmaya çalışırken bir taraftan da örümcek kostümünü giyip, şehri istila etmeye çalışan kötülerle savaşmasını mevzu alacak.

Ayrıca son çıkan habere nazaran Marvel’s Spider-Man Remastered’ın PC sürümü Nvidia DLSS ve ultra geniş monitörlerde oynanma özelliği gibi birçok yeni özellikleri ile birlikte çıkış yapacak.

Ağustos Ayında Çıkacak En İyi 9 Oyun

Rollerdrome

Rollerdrome, bağımsız oyun geliştiricisi olan Roll7 tarafından geliştirilen bir üçüncü şahıs aksiyon nişancı oyunudur. Oyun 16 Ağustos 2022 tarihinde PS4, PS5 ve PC için çıkış yapacak. Düşük sistem gereksinimli, sportif konseptlerle birleştirilmiş akrobatik aksiyon mekaniklerine haiz olan yeni bir oyun arıyorsanız, Rollerdrome’u düşünmeden listenize eklemenizi tavsiye ediyoruz.

Ağustos Ayında Çıkacak En İyi 9 Oyun

Blossom Tales 2: The Minotaur Prince

Blossom Tales 2: The Minotaur Prince, 16 Ağustos 2022’de PC ve Nintendo Switch’e özel olarak çıkacak olan aksiyon serüven oyunudur. Eğer eski klasik 2D aksiyon-macera oyunlarını oynamayı sevenlerdenseniz, bu oyuna göz atmalısınız.

Madden NFL 23

Madden NFL 23

Ağustos ayında çıkacak oyunlar listemizde çıkması merakla beklenen spor oyunlarından kabul edilen ve EA tarafından geliştirilip, yayınlanacak olan Madden NFL 23, 20 Ağustos’ta PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S için piyasaya çıkacak. NFL’in sevilen birçok takımlarıyla kendi Amerikan Futbolu tarzınızı sahaya yansıtmaya ve rakiplerinizi elemeye hazırlanın.

Midnight Fight Express

Midnight Fight Express

Bir diğer Ağustos Ayında Çıkacak En İyi 9 Oyun listemizde olan Midnight Fight Express, Jacob Dzwinel tarafından geliştirilen aksiyon-dövüş oyunlarından biridir. Oyun 23 Ağustos tarihinde PC, Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One, Xbox X ve S Serisi için yayınlanacak. Oyunda yeraltı dünyasının eski bir üyesi olan ”Baby Face” karakteri olarak oynuyor olacaksınız. Oyunun genel amacı ve hikayesi ise şehri ele geçirmeyi isteyen bir kabahat örgütünü belirli bir müddet arasında (gün doğumuna kadar) alt etmeye çalışmaktır.

Ağustos Ayında Çıkacak En İyi 9 Oyun

Saints Row

Ağustos Ayında Çıkacak En İyi 9 Oyun listemizin finalinde yer alan ve Deep Silver Volition tarafından geliştirilen Saints Row, 23 Ağustos 2022’de önceki klasik Saints Row serisinin yine yapılmış versiyonuyla karşımıza çıkacak. Saints Row bir aksiyon-macera oyunudur ve yazdığımız tarihte oyunun PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S ve Google Stadia için oyunseverler ile buluşup yayınlanması planlanıyor.

İlginizi Çekebilir: Dijital Platformlardan Onlarca Ücretsiz Oyun

Bugün sizlere Ağustos Ayında Çıkacak En İyi 9 Oyun listesini sunduk. Bir sonraki yazımıza dek görüşmek üzere.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu